.Güncel Bilgiler

Otomatik Kira Fatura Ödeme (Fortis)

kira fatura otomatik ödemeFortis bankası kiracı ve ev sabihiplerini ilgilendiren bir kampanya yapmış. Bu kampanyaya göre ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı ile ödediğiniz zaman 3000 tl lik sigorta kazanıyorsunz. Ayrıntılar için buyrun.

Kira ve faturalar Fortis’te, eşyalarınız güvende!

Hem kiracılara, hem de ev sahiplerine güzel bir haberimiz var:

En az 6 aylık kira ödeme ya da kira gelir talimatı ile en az 2 fatura için otomatik ödeme talimatı vererek 3.000 TL teminatlı Eşya Sigortasına ücretsiz sahip olabilirsiniz!

Siz de kira ödemelerinizin Fortis üzerinden gerçekleşmesini sağlayın ve 2 ayrı faturanız için otomatik ödeme talimatı verin, hem ödemeleri takip etme derdinden kurtulun hem de hırsızlık, yangın ve su baskını gibi risklere karşı eşyalarınızı güvenceye alın.

Bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Koşulları:

Kampanya 4 Eylül 2009’a kadar sürecektir ve ilk 1000 kişi ile sınırlıdır.
Bir müşteri bir defa Eşya Sigortası kazanabilecektir.
Daha önceden otomatik fatura ödeme ya da kira ödeme talimatı olanlar, talimatlarını 6 ay ve iki faturaya tamamlayarak kampanyaya katılabileceklerdir.
Talimatların kampanyaya giriş tarihinden itibaren 6 ay içinde iptal edilmesi durumunda karta/hesaba 25TL kampanya iptal ücreti yansıtılacaktır.
Sigorta poliçeleri kampanya bitiş tarihinden sonra kampanyaya katılan müşterilerin bankamızda bulunan iletişim adreslerine posta ile gönderilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan sigorta poliçeleri 1 yıl süre ile geçerlidir.
Kampanyaya yalnızca bireysel müşteriler katılabilir.
Hediye edilen eşya sigortası, 3000TL’ye kadar yangın yıldırım inflak, dahili su, duman, sel ve su baskını, fırtına, yer kayması, kara taşıtları çarpması, hava taşıtları çarpması, deniz taşıtları çarpması, hırsızlık ve elektrik hasarlarını kapsamaktadır. Teminatlar ve teminat dışında kalan maddeler hakkında detaylı bilgi gönderilecek sigorta poliçelerinde yer almaktadır.
Hemen talimat vermek için; Fortis İnternet Bankacılığı’na tıklayabilir, 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayabilir veya en yakın Fortis şubesine uğrayabilirsiniz.

*** En az 6 aylık kira ödeme ya da kira gelir talimatı ile en az 2 fatura için otomatik ödeme talimatı vererek 3.000 TL teminatlı Eşya Sigortasına ücretsiz sahip olabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu