Kredi Kartları

Nakit Kart (ing)

ing banka kartıing bankası bankamatik kartı ile, alışverişlerde bulunabilirsiniz. Ekstra 4 kart da bünyesine bağlanabilir. Hesabınıza Fon bile bağlatabilirsiniz. Ayrıntılar için buyrun:

ING Bank Nakit Kart, para çekme makinelerinde (ATM’lerde) ve bütün alışverişlerinizde kullanabileceğiniz Banka Kartı’nızdır.

Kartınıza 4 adede kadar mevduat hesabı bağlanabilmektedir.
Yaygın hizmet ağı ile yurt çapında hizmet veren 1000’e yakın ING Bank ATM’sinden para çekme, para yatırma, bakiye sorma, bağış, havale, kayıtlı EFT, fon alımı gibi birçok bankacılık işlemini sıra beklemeden yapabilirsiniz.
Ayrıca kartınıza tanımlı olan ilk hesabınızdan yurtiçinde Ortak Nokta üyesi bankaların 6000’in üzerinde ATM’sinden para çekme ve bakiye sorma işlemi yapabilir; yurtdışında Visa / MasterCard kabul eden bankaların ATM’lerinden o ülkenin para cinsi üzerinden para çekebilirsiniz.
Yurtiçi ve yurtdışındaki Electron ve Maestro logosu bulunan mağazalardaki alışverişlerinizde nakit para yerine kullanabilirsiniz. Bunun için alışveriş sırasında size sorulan kart şifrenizi girmeniz ve vadesiz mevduatınızda alışveriş tutarı kadar bakiye bulundurmanız yeterlidir.
Hesabınıza ‘Kredili Mevduat Hesabı’ (KMH) tanımlatıp, hesabınızda para olmasa dahi, kısa dönemli nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
! Kart bilgilerinizi ve kartınızın şifresini gizli tutunuz.

! Kartınız kaybolur, çalınır veya para çekme makinesinde sıkışırsa; kartınızın kullanımını engellemek için, en kısa zamanda 444 0 600 numaralı Telefon Bankacılığımıza haber veriniz. Size farklı numaralarla yeni bir kart tahsis edilecektir.

! 02/07/2009 tarihinden itibaren Ortak Nokta ATM’lerinden ING Bank Nakit Kart’ınız ile yapacağınız her Para Çekme işleminden 3 TL (BSMV dahil) masraf alınmaktadır.

Kartınızın kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgileri; Şubelerimiz veya 444 0 600 Telefon Bankacılığımızdan edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Nakit karttan yıllık üyelik ücreti alınıyormu alınıyorsa iptal ettireceğim çünkü benim sadece turuncu hesabım var bu hesap için ücret ödemek istemiyorum ,saygılar.[ayrıca ben böyle bir kart talebinde bulunmadım varsa eğer oda şubenize geldiğimde bir tomar imzalattığınız kağıtların arasında varsa bilemiyorum.Bilgilendirirseniz sevinirim]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu