Motorlu Taşıtlar Vergisi

MTV ödemenizi AsyaCard ile ödeyin 6 Taksit 2015

MTV ödemenizi AsyaCard ile ödeyin 6 Taksit 2015 nedir? MTV ödemenizi AsyaCard ile ödeyin 6 Taksit 2015 hakkında tüm detaylar aşağıdadır. 01 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında MTV ödemenizi AsyaCard ile yapın, 6 taksit fırsatından yararlanın.

 

 

 

Kampanya Koşulları

• Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 01-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bank Asya internet şubesi, Bank Asya şubelerinden, AsyaCep ve www.gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile ödeyen müşteriler, 6 taksit imkanından faydalanacaklardır.
• Şirket kartları ve Ücretsiz kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Bank Asya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
• Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.
Konu ile alakalı etiketler:
asyacard motorlu taşıtlar vergisi, asyacard motorlu taşıt vergisi ödeme, asyacard motorlu taşıt vergisi, asyacard motorlu taşıtlar vergisi, asyacard motorlu taşıt vergisi ödeme, asyacard motorlu taşıt vergisi, motorlu taşıtlar vergisi hesaplama 2015, motorlu taşıtlar vergisi kanunu, motorlu taşıtlar vergisi kredi kartı ile ödeme, motorlu taşıtlar vergisi ödeme tarihleri, motorlu taşıtlar vergisi taksitlendirme, motorlu taşıtlar vergisi nereye ödenir, motorlu taşıtlar vergisi nezaman ödenir, motorlu taşıtlar vergisi son gün,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu