Motorlu Taşıtlar Vergisi

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkesin Arabası Tertemiz

Garanti bankası motorlu taşıtlar vergisi kampanyasını sizlere sunmaktayız buyrun 1-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim!

Hemen Garanti İnternet Şubesi’ne girin, hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.

Kampanya Detayları:

  • Carwax tarafından sunulacak %55 indirim, sadece Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde ve 1 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.
  • İndirimden faydalanılabilmesi için İnternet Şubesi’nden yapılan ödemenin dekontu ya da çıktısı ile Carwax uygulama merkezlerinden herhangi birine gidilmesi yeterlidir.
  • CARWAX uygulama merkezleri İstanbul, Ankara, Kocaeli, Antalya, Osmaniye, Nevşehir ve Balıkesir şehirlerinde bulunmakta olup uygulama merkezlerinin adreslerine firmanın web sitesinden ulaşılabilir.
  • Kampanya binek ve hafif ticari araçlar için geçerli olup cip araçlar için uygulanacak fiyat KDV dahil 160 TL olacaktır.
  • CARWAX ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Uygulama detayları:

CARWAX ( Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma: Boya yüzeyi zift,reçine temizleme,kılcal çizik giderme teflon cila UV koruma uygulamalarını içerir.

Antimic Anti Bakteriyel Koruma: Nano Teknoloji Nanometreden küçük hijyen boşluklarına kadar inerek oluşturduğu çok ince,elastik camsı tabakayla kalıcı etki gösteren temizlik ve koruma teknolojisidir.Temizlik endüstrisinde uygulandığı tüm yüzeylerde %99,9’a varan oranlarda sağladığı hijyen ile virüs ve bakterilerin çoğunu yok ederken üremelerini de uzun süre engelleyerek ‘TAM KORUMA’ sağlar.

Ozonlama Sistemi: Otomobillerin içerisindeki sinmiş, hayvan kokuları, sigara kokuları, alkol kokuları, boya kokuları, kömür kokuları, benzin kokuları, medikal kokuları, halı kokuları, küf kokuları, yemek kokuları, su kokuları, karbon monoksit kokuları, balık kokularının giderilmesi işlemdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu