Konut Kredisi

Mortgage Kredisi (Fortis)

mortgageFortis bankası, mortgage yani konut alımlarında değişik fırsatlar ve faiz oranları sunuyor. Kendi ihtiyacınıza göre seçeceğiniz bu krediler için, sizi e yakın fortis bankasına bekliyorlar. Ayrıntılar için buyrun;

Herkesin konut sahibi olmakla ilgili beklentisi farklı. Kiminiz yatırım amacıyla konut sahibi olmak istiyor, kiminiz daha çok kira geliri elde etmek için istiyor, kiminiz kira ödemekten kurtulmak için istiyor…

İşte bu yüzden biz de herkesin kendi ihtiyacına göre şekillenen Mortgage ürünleri hazırladık.

Ev sahibi olmayı her anlamda hayal olmaktan çıkardık.

Farklı beklentilere ve ihtiyaçlara yönelik olarak hazırladığımız
Mortgage ürünlerimizden kendinize uygun olanını seçin,
istediğiniz eve istediğiniz zaman geçin.

Peki siz hangi Mortgage’ı tercih edersiniz?

Gelin Fortis’e, TL’de 10 yıla varan vade seçenekleri ve bütçenize en uygun ödeme koşullarıyla sizi de hemen ev sahibi yapalım.

Üstelik, hem kefilsiz hem de TL olarak alabileceğiniz mortgage, taşıt, nakit kredileri, Türkiye’de ilk kez “İşsizlik Sigortası” teminatıyla… Böylece, vefat, maluliyet, geçici maluliyet ya da işsizlik gibi nedenlerle “krediyi geri ödeyememe riskine” karşı dilerseniz çok uygun koşullarla sigorta da yaptırın, kendinizi güvence altına alın.
Fortis MORTGAGE
Yazlık veya kışlık hiç farketmez! İdealinizdeki evi bulduysanız, beklemeyin.
Konut alımınızı takip eden ilk aylarda taşınma, tadilat, tamirat gibi masraflarınız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle harcamalarınızın yoğun olduğu bu dönemlerde ödemelerinizde kolaylık sağlayacak alternatifler de sunuyoruz.

Aylık sabit ödemeli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli

Yenisini Al, Eskisini Sat MORTGAGE!
Yenisini almak için eskisini satmayı beklemeyin!

Fortis’ten yeni ev almak isteyenlere yepyeni bir mortgage: Yenisini Al, Eskisini Sat Mortgage!

Yenisini Al, Eskisini Sat Mortgage ile evinizi yenilerken şu an sahip olduğunuz evi satmadan yeni bir ev sahibi olabilir, eski evinizi yenisine yerleştikten sonra satabilirsiniz.

Üstelik, alacağınız evin değerinin %100’üne kadarını %0,99’dan başlayan düşük faizler ve 120 aya varan vade seçenekleriyle kredilendirebilirsiniz. Hatta dilerseniz ilk yıl kredinizin sadece faizini ödeyebilirsiniz! Böylece yeni evinizi satın aldıktan sonra ilk yıl boyunca evinizi satana kadar, ödemelerinizde zorlanmazsınız.

İlk yıl sonunda hala evinizi satamazsanız ödemelerinizi dert etmeniz gerekmez! Vadelerinizdeki küçük bir artışla evinizi satana kadar ödemelerinizi zorlanmadan yapmaya devam edebilirsiniz. Ya da eski evinizi hiç satmadan taksitlerinizi düzenli ödemeye devam ederek kredinizi vadesinde kapatabilirsiniz.

İndirimli MORTGAGE
Uzun vadede, kira öder gibi taksitlerle ve piyasa koşullarına göre oluşan en uygun faiz oranlarıyla herkesi ev sahibi yapmak istiyoruz. Üstelik bir miktar ek komisyon ödeyerek faiz oranını kendiniz de ayarlayabilirsiniz. Siz de İndirimli Mortgage’dan yararlanın, beğendiğiniz eve hemen kavuşun.

Aylık eşit taksitli

Al-Kirala MORTGAGE
Diyelim ki ev alıp kiraya vererek gelir elde etmek istiyorsunuz. Veya hem kira geliri kredi taksitinin bir bölümünü karşılasın hem de ev sahibi olayım diye düşünüyorsunuz. Al-Kirala Mortgage tam size göre. Çünkü elde edeceğiniz kira gelirini kredi taksidi geri ödemesinde kullanabileceğiniz şekilde kredinizi veriyoruz.

Aylık eşit taksitli

Evini değiştir MORTGAGE
Diyelim ki bir eviniz var ve siz onu satmadan yeni bir konut almak daha büyük bir eve çıkmak istiyorsunuz. Ya da yeni bir ev beğendiniz ve hemen oraya taşınmak istiyorsunuz ama eski evinizi satmak için belli bir süreye ihtiyacınız var. O zaman Evini Değiştir Mortgage tam size göre. Çünkü ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli dönemli seçenekleri var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 6 ay ödemesiz.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.

İnşaat halinde olana MORTGAGE
Bir eviniz var ve henüz yapım aşamasındaki yeni bir konuta girmek istiyorsunuz. Sahip olduğunuz, yani halen oturmakta olduğunuz evi ipotek göstererek yeni eviniz için kredi kullanabilirsiniz. Üstelik ödemesiz dönemli veya belli bir süre sadece faiz ödemeli seçenekleri de var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 6 ay ödemesiz.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.

Kazandıran MORTGAGE
Vadesiz mevduat hesabınızda tutacağınız tutarlar, kredinizde faiz indirimi olarak geri dönüyor. Üstelik, paranızı ne zaman ihtiyacınız olsa kullanabilir, bir sonraki aya özel faiz indirimi kazanırsınız.

Aylık eşit taksitli

İlk ev için MORTGAGE
Hep kirada oturdunuz ve artık ilk evinizi almak istiyorsunuz. Fakat elinizde yeteri kadar birikim yok. Dert değil. İlk Ev İçin Mortgage bunun için var. Üstelik ilk 2 yıl yeni evin masrafı olur, zevke göre döşemek, yaptırmak için ekstra masraf olur diyenlere ilk 24 ay sadece faiz ödemeli seçeneğimiz de var.

Aylık eşit taksitli
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.

Yeni mezunlar için MORTGAGE
Üniversiteden mezun oldunuz veya master programını bitirdiniz ve düzenli işinize başladınız. Ev sahibi olmak istiyorsunuz ama ileride şimdi alabileceğiniz evden çok daha güzelinde veya büyüğünde gözünüz var. Ne yapacaksınız? Önce şimdi finanse edebileceğiniz eviniz için 2 yıl boyunca sadece faiz ödemeli olarak mortgage kullanıyorsunuz. Sonrasında daha büyük bir ev hayal ediyorsanız, dilerseniz Mortgage’ınızı yenileyebiliyorsunuz.

Aylık eşit taksitli.
İsteyene 24 ay sadece faiz ödemeli.

Rezerv MORTGAGE
Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi vermemize rağmen siz mesela %30’u kadar kredi almayı yeterli buldunuz. Ama sonradan ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınız için ikinci bir kredi kullanma ihtimalinizi göz önüne alarak örneğin %60’lık ipotek koydurdunuz. Böylece 2 yıl içinde açıkta kalan, yani fark oluşturan ipotek dahilinde ekspertiz işlemi yapılmasına gerek kalmadan ve ek teminat göstermeden ikinci bir kredi daha kullanma şansınız oldu.

Aylık sabit ödemeli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli

Zaten ev sahibi olana MORTGAGE
“Sahip olduğum evi ipoteğe vereyim, alacağım düşük faizli krediyi hangi ihtiyacım varsa ona kullanayım… Mesela küçük bir yat alayım veya çocuğumu yurtdışında okutayım” diyorsunuz. İşte bu durumda sahip olduğunuz konutlardan herhangi birine ipotek koydurarak dilediğiniz harcama için finansman sağlayabilirsiniz.

Aylık eşit taksitli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli

Yeniden Finansman MORTGAGE
Mortgage Türkiye’de başladı ve siz başka bir bankadan gidip mortgage kredinizi ve evinizi aldınız. Fakat sonra baktınız ki piyasa koşulları değişti ve Fortis’in Mortgage Kredisi size daha cazip geldi. Hemen eski kredi bakiyenizi kapatıyoruz ve yeni cazip koşullu Mortgage Kredinizi veriyoruz.

Aylık sabit ödemeli
İlk 3 ay ödemesiz
İlk 6 ay sadece faiz ödemeli

Projeye MORTGAGE
Henüz proje veya yapım aşamasında olan konutlar için çeşitli inşaat şirketleriyle yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde kullandırdığımız kampanyalı mortgage ürünümüzden de yararlanabilirsiniz. Ancak koşullar projeden projeye değişebileceğinden detaylı bilgi için sizi şubelerimize bekliyoruz.

Aylık sabit ödemeli.

Yurtdışında yaşayanlar için MORTGAGE
Yurtdışında yaşıyor ancak Türkiye’de ev sahibi olmak istiyorsunuz. Hiç zaman kaybetmeden konut kredinizi bankamızdan alabilir, hayalinizdeki eve yazlık veya kışlık farketmez, kısa zamanda kavuşabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey; Fortis Second Residence Services’a iletişim bilgilerinden ulaşarak Başvuru Formunuzu göndermek.

Size özel vadelerde
Aylık sabit ödemeli

Tüm Ürünlerde
Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullandırılır.
TL kredilerde 120 aya (10 yıl) varan vade opsiyonları
Krediyle birlikte Kredili Hayat Sigortası, DASK ve Yangın Sigortası yaptırma imkanı
Teminat olarak konut üzerine ipotek yapılır.
Detaylı bilgi için şubelerimizi ziyaret edebilir, 444 0 144 Fortis Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu