Kredi Kartları

maximum Yeni Yıl Kampanyası 2015

maximum Yeni Yıl Kampanyası 2015 nedir? maximum Yeni Yıl Kampanyası 2015 ten nasıl faydalanabilirsiniz? maximum Yeni Yıl Kampanyası 2015 hakkında ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Başlangıç Tarihi :19.12.2014                         Bitiş Tarihi: 31.12.2014

19 Aralık-31 Aralık 2014 tarihleri arasında akaryakıt, market, giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, elektronik perakende, iletişim ve oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya kampanyamıza dahil elektronik ticaret sitelerinden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli  100 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 30 TL, altıncı alışverişinize 100 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “YENIYIL”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
2- Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
3- Gerçekleştirilen alışverişlerin kampanyamız kapsamında değerlendirilebilmesi için mutlaka Maximum özellikli pos cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
4- Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanyamız kapsamında azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
5- Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır.
6- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları son karta yansıtılacaktır.
7- Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Ocak 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Ocak 2015 tarihinde geri alınacaktır.
8- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles  ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
10- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
11- Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir ve Bankamatik Kartları için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.
12- Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
13- Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.  Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
14- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
15- Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
16- BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilecektir.
17- Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Kampanyaya Dahil Elektronik Ticaret Siteleri:

www.1v1y.com
www.altincicadde.com
http://store.apple.com/tr
www.bimeks.com.tr
www.enmoda.com
www.ereyon.com.tr
www.evmanya.com
www.gittgidiyor.com
www.gold.com.tr
www.grupanya.com
www.hepsiburada.com
www.hizlial.com
www.kitapyurdu.com
www.kliksa.com
www.limango.com.tr
www.markafoni.com
www.mizu.com
www.modagram.com
www.morhipo.com
www.mediamarkt.com.tr
www.n11.com
www.sahibinden.com
www.teknosa.com
www.trendyol.com
www.vatanbilgisayar.com
www.yakala.co
www.zizigo.com
www.sanalpazar.com
www.tchibo.com
www.ebebek.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu