.Güncel Bilgiler

Maximum Ramazan Kampanyası 2014

Maximum Ramazan Kampanyası 2014 nedir? Maximum Ramazan Kampanyası 2014 ten nasıl faydalanabilirim? Maximum Ramazan Kampanyası 2014 hakkında detaylar aşağıdadır buyrun…

 

Başlangıç Tarihi : 27.06.2014         Bitiş Tarihi : 27.07.2014

 

Maximum Kart’ınızla 27 Haziran – 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişe 40 TL MaxiPuan hediye!
Kampanya Detayları:
1- Kampanya SMS katılımlıdır. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “RAMAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
2- Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
3- Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı marketlerdeki Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin market alışverişi yapılması gerekmektedir.
4- MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 20.08.2014’tür.
5- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
6- Maximum Fırsat ile yapılan işlemler, taksitli işlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
9- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
11- Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan’lar da geri alınacaktır.
12- Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
13- Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
14- Kampanyaya sadece maximum üyesi marketlerin market reyonlarından yapılacak alışverişler dahildir.
15- Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil alışveri vb. dahil değildir.
16- Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya dahil işyerleri için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu