Motorlu Taşıtlar Vergisi

Maximum Kart MTV Kampanyası 2013

Maximum Kart  MTV Kampanyası 2013 kampanyası hakkında detatylar aşağıdadır buyrun

Maximum Kart kullanıcıları www.gib.gov.tr‘den 3 Ağustos 2012 tarihine kadar yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 500 TL’ye kadar işlemlerde 3, 500 TL ve üzeri işlemlerde 5 eşit taksit imkânına sahip oluyor. Maximiles sahipleri için de geçerli olacak kampanya kapsamında İş Bankası kredi kartı müşterileri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde hem ödeme kolaylığına sahip olacak hem de zamandan kazanacak.
İş Bankası Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Ticari Kredi Kartı ile de kampanyadan faydalanılabilecek.

Goodyear- Premio Kampanyası için tıklayınız.

3 Ağustos 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşterilerimiz Goodyear’ın tescilli markası Premio servisleri tarafından sağlanacak ücretsiz güvenlik kontrol hizmetinden yararlanabilecek, rot ayarı ve nitrojen dolumunu 24 TL’ye yaptırabilecekler.

Kampanya ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Kampanya 3 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının Premio servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan 31 Ağustos 2012 tarihine kadar yararlanılabilecektir.
 • Premio bayilerinde gerçekleştirecekleri kontrol işlemlerinde işçilik ücreti ödemeyeceklerdir. Premio tarafından sunulacak Güvenlik Kontrol hizmetine ilişkin detaylar :
 • Lastikler
 • Jantlar
 • Aydınlatma Farlar uzun/kısa Fren lambaları Parklar ön/ arka Sinyaller ön/arka Geri vites Lambaları Sis ön/ arka
 • Kaput altı Motor Yağı Direksiyon yağı Motor Soğutma sıvısı Fren hidroliği Cam suyu seviyesi Akü Voltaj seviyesi Silecek süpürgeleri
 • Süspansiyon Ön Takım kontrolü Rot Balans sağ/sol Amorsitörler Yaylar
 • Fren Sistem Balatalar ve diskler Ön Balatalar ve diskler arka Fren hortumları El freniÜstelik Rot ayarı ve nitrojen dolumu 24 TL’ye!
  Premio  Goodyear’ın tescilli 
   markasıdır.

   

  Kampanyaya dahil işyerleri için tıklayınız.

 

Magneti Marelli Kampanyası için tıklayınız.

3 Ağustos 2012 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İş Bankası’ndan yapan müşterilerimiz Magneti Marelli Checkstar Servisleri’nde ücretsiz 16 nokta kontrolü, yedek parça ve işçilik hizmetinden %10 indirimli, Klima Gaz Bakım ve Ozon maker ile araç içi dezenfekte hizmetinden 58 TL’ye yararlanabilecek.

Kampanya ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu