.Güncel Bilgiler

Maximum Anneler Günü Kampanyası 2011

Maximum Anneler Günü Kampanyası 2011 nedir? Maximum Anneler Günü Kampanyası 2011 ? Maximum Anneler Günü Kampanyası 2011 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun
Anneler Gününde herkes Maximum’da!

Anneler Gününe özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, müzik market ve kitap evi*, saat*, optik ve çiçek sektörlerinden yapacağınız 100TL ve üzeri ikinci alışverişinize 10TL, üçüncü alışverişinize 30TL MaxiPuan ve 100TL üzeri alışverişlerinize +4 Taksit Hediye!

*Bu sektörlerden yalnızca aşağıdaki firmalar kampanyaya dahildir.

Maximum Kart’ınızla 22 Nisan- 08 Mayıs 2011 tarihleri arasında kampanyaya dahil işyerlerinden gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli ikinci alışverişinize 10TL, üçüncü alışverişinize 30TL ilave MaxiPuan ve 2-8 taksitli işlemlerde + 4 taksit fırsatı sizleri bekliyor!

“ANNEM” yaz boşluk bırak kartının son 6 hanesiyle 4402’ye gönder, kampanyaya katıl!

Bu kampanya, giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde faaliyet göstermekte olan kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinde, 22.04.2011-08.05.2011 tarihleri arasında Maximum özellikli İş Bankası ve Ziraat Bankası POS cihazlarından yapılan peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için kampanya tarihleri içerisinde ANNEM yazıp bir boşluk bırakıp kullanılan/kullanılacak kartın son 6 hanesinin 4402’ye mesaj atılması, Ziraat Maximum Kartlar için 4747’ye mesaj atılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak işlemlerden bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, aynı gün farklı işyerlerinden yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Maximum Kart sahiplerinin 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli ikinci alışverişine 10TL, üçüncü alışverişine 30 TL MaxiPuan hediye edilecek, 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerine ilave 4 taksit avantajı sağlanacaktır.
İlave MaxiPuanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 işgünü içinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 23.05.2011 olup, bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.
İlave 4 taksit, 100TL ve üzeri 2-8 taksit arasındaki tüm taksit seçenekleri için geçerli olacaktır. Maximum vade 12 ay olup, firma ve sektör özeline göre değişebilmektedir.
Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri MaxiPuan kampanyasından en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30TL ilave Maxipuan kazanabilecektir.
Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuanlar kampanya kapsamında en son kullanılan kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart’la, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles’la kullanılmalıdır.
Kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ya da avans MaxiMil kapsamında kullanılamaz.
Şirket kredi kartı ve Vadematik ile yapılan alışverişler, MaxiPuan kullanılarak ya da Maximum Fırsat kapsamında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bankamatik kartları ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik kart ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır.
Aynı anda MaxiPuan ödüllü birden fazla kampanya olması halinde müşteri lehine olan kampanya geçerli olacaktır.
*Bu sektörlerden yalnızca aşağıdaki firmalar kampanyaya dahildir.

müzik market ve kitap evi: D & R, MEGAVİZYON, KABALCI YAYINEVİ, VİRGİN MEGASTORE, İMGE KİTABEVİ, İŞ Kültür Yayınları

saat: KUZ OPTİK, GÜN KUT SAAT, ÖZGÜR SAAT, PIRLANT SAAT, TUFAN SAAT, AYDIN SAAT, AYDIN SAAT, SAATÇİ, MODERN SAAT, EMRE SAAT, TEVFİK AYDIN, KONYALI SAAT, TIME ART, BERSA SAAT, GREENWICH TIME, SAAT VE SAAT, SWATCH, ERSA, MEGA BOS, DOST GROUP ve ASLAN SAAT

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu