Kredi Kartları

Masrafsız, Komisyonsuz ve Uygun Faizli Taksitli Nakit Avans Maximiles’ta

Masrafsız, Komisyonsuz ve Uygun Faizli Taksitli Nakit Avans Maximiles’ta buyrun  ayrıntılar www.internetbankasi.org de yayınlanmıştır.

Taksitli Nakit Avans

Acil nakit ihtiyaçlarınız için başvuru yapmanıza gerek kalmadan Maximiles’ınızla Taksitli Nakit Avans çekip 9 aya varan taksitlerle kolayca ödeyebilirsiniz!
Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi;
• Bankamatiklerimizden,
• İnternet Şubemizden,
• Şubelerimizden,
• 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden
gerçekleştirebilirsiniz.
Uygulama Detayları:1. Taksitli Nakit Avans işlemleri için aylık KKDF ve BSMV hariç %2,02 faiz oranı geçerlidir.
2. 5-9 arası vadelerle Taksitli Nakit Avans çekilebilmektedir.
3. Bu sayfada yer alan, Taksitli Nakit Avans ile ilgili yapılan tüm hesaplamalar, Taksitli Nakit Avansın çekildiği gün ile ilk hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla oluşturulmaktadır. Dolayısıyla, her bir kart bazında hesaplanan tutarlar ile nakit avansın çekildiği gün hesaplanan gerçek ödeme tutarları arasında farklılıklar olabilir.
4. İşlem tutarı tüm taksit seçenekleri için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile sınırlıdır.
Bankamatiklerden yapılacak Taksitli Nakit Avans işlemlerinde üst limit günlük para çekme limitine göre belirlenir.
5. Taksitli Nakit Avans işlemlerinde günlük toplam limitler;  İnternet Şubesinden yapılacak işlemlerde 15.000 TL, Telefon Şubesinden yapılacak işlemlerde ise 10.000 TL ile sınırlıdır.
6. Taksitli Nakit Avans uygulamasında işlem ücreti alınmamaktadır.
7. Taksit tutarlarına ait anapara tutarları ile söz konusu taksite ait faiz, vergi ve fon tutarları kredi kartı hesap özetine ayrı ayrı yansıtılacaktır.
8. Taksitli Nakit Avans işlemlerine ait ödeme tablosu, kredi kartının işlem anındaki hesap kesim tarihi dikkate alınarak oluşturulduğundan, Taksitli Nakit Avans işlemi olan kredi kartlarının hesap kesim tarihleri, Taksitli Nakit Avans işlemleri kapanana kadar değiştirilemeyecektir.
9. Taksitli Nakit Avans işlemlerinin hesap özeti ile bildirilen taksit anapara tutarının son ödeme tarihine kadar ödenmesi durumunda, söz konusu tutara faiz tahakkuk etmeyecektir.
10. Son ödeme tarihinde ödenmeyen Taksitli Nakit Avans işlemi anaparası için, son ödeme tarihinde, ödeme dönemi için geriye dönük olarak nakit faiz oranı üzerinden akdi faiz hesaplanacak ve bu tutar biriken nakit çekme faizine eklenecektir.
11. Son ödeme tarihinden sonra, ödeme gününe kadar, taksit anapara tutarı, nakit bakiye içerisinde, günlük olarak nakit faiz oranı üzerinden faizlendirilecektir.
12. Taksitli Nakit Avans işlemi, İş’te Üniversiteli kredi kartı ile Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kartlar aracılığıyla yapılamayacaktır.
13. 08.10.2013 tarihli Resmi Gazete’de yer alan “Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında bir takvim yılı içerisinde en fazla 3 defa, dönem borcunun asgari tutarından düşük ödeme yapılan kredi kartları ile, dönem borcunun tamamının geri ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez ve kredi kartı limitleri artırılamaz.
14. İş Bankası, kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine engelleme getirebilir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.​

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu