Citibank Faiz Oranları

Kredili Mevduat Hesabı

citibankParanız bittiyse üzümeyin, bazı bankalar kredili mevduat hesabı açmakta. Yani halk arasındaki ismi ile eksi (-) limit. Citibank ta Eksi limit hesabı açmaka, ayrıntılar için buyrun;

Nakitiniz bitti mi?
Kredili Mevduat Hesabınız varsa bitmedi!
Kredili Mevduat Hesabı ile tanışın, rahat edin!
Hiç beklemediğiniz bir anda nakite mi ihtiyacınız oldu ya da zamanı gelen otomatik ödemeleriniz mi var? Hesabınızda yeterince para var mı diye endişe etmeyin.

Nakitiniz yoksa, Citibank Kredili Mevduat Hesabınız var!
Hesabınızda para bulunmasa bile, limitiniz dahilinde nakit ihtiyacınız karşılanır, siz de “Hesabımda yeterince para kaldı mı?” endişesinden kurtulursunuz.

Ödeme Talimatlarınız tam zamanında gerçekleştirilir…
Otomatik Ödeme Talimatı ile fatura, havale, EFT, çek vb. ödemeleriniz, hesabınızda yeterli bakiye olmasa bile tam zamanında gerçekleşir. Sizi, son ödeme tarihini kaçırma ya da yoğun zamanlarınızda bir de ödeme peşinde koşma derdinden kurtarır.

Kredinizin ödenmesi çok kolay…
Citibank Kredili Mevduat Hesabınızdan kullanılan kredi tutarı, hesabınıza para yattığında anında kapanır. Fazladan herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Krediyi kullandığınız gün kadar faiz işler.
Hemen 444 0 500 Citiphone’dan ya da www.citibank.com.tr’den bize ulaşın veya size en yakın Citibank Şubesi’ne uğrayın; Citibank Kredili Mevduat Hesabı’nın avantajlarından faydalanmaya başlayın!

Faiz Oranları:
Kredili Mevduat Hesabı faiz oranı: % 4.50
Maaş ödemesi yapılan kuruluş çalışanları için: %3.90

Başvuru için gerekli belgeler:
Başvuru formu

Ücretli olarak çalışıyorsanız,

Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli değildir).
Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı + imza sirküleri gönderilmelidir). Serbest olarak çalışıyorsanız,
Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli değildir).
Vergi levhası ve son çeyreğe ait tahakkuk fişi
Son ortaklık durumunu gösteren Ticaret Sicil Gazetesi fotokopisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu