.Güncel Bilgiler

Kobilere 3 Ay Boyunca 0 Faizli Kobinakit Hesap 2011 Ocak

Kobilere 3 Ay Boyunca 0 Faizli Kobinakit Hesap 2011 Ocak nedir? Kobilere 3 Ay Boyunca 0 Faizli Kobinakit Hesap 2011 Ocak hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Finansbank’ın “Büyük Fırsat Haftası”nda Ocak ayı avantajı…

Kobi’lere 3 Ay Boyunca “0” Faizli Kobinakit Hesap

 

 

“Büyük Fırsat Haftası” kapsamında her ayın 3. haftası KOBİ’lere çeşitli avantajlar sunan Finansbank KOBİ Bankacılığı, 21 Ocak’a kadar KOBİNakit Hesap açtıran tüm KOBİ’lere “0” faizden yararlanma imkanı sağlıyor. KOBİ’ler, KOBİNakit Hesap ile hesaplarında para olmasa dahi ödemelerini yapabilirken, 3 ay boyunca faiz ödemiyor.

 

 

Her ayın 3. haftasını “Büyük Fırsat Haftası” olarak belirleyen Finansbank KOBİ Bankacılığı, Ocak ayı avantajını açıkladı. Finansbank KOBİ Bankacılığı, “Büyük Fırsat Haftası” kapsamında, 21 Ocak tarihine kadar KOBİNakit Hesap açtıran tüm KOBİ’lere, 3 ay boyunca aylık 3.000 TL’ye kadar “0” faiz fırsatından yararlanma imkanı sunuyor.

KOBİ’ler, KOBİNakit Hesap ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, fatura, çek, vergi, SSK, kredi ve kredi kartı gibi tüm ödemelerini hesaplarında para olmasa dahi yapabiliyor. Kampanyaya katılan KOBİ’ler, 3 ay boyunca 3.000 TL’ye kadar KOBİNakit Hesap kullanımlarını hiçbir faiz ödemeden gerçekleştirebiliyor.

Detaylı bilgiye, www.finansbank.com.tr, 444 1 900 Finansbank KOBİ Bankacılığı Hizmet Hattı ve Finansbank Şubeleri’nden ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu