.Güncel Bilgiler

Kart aidatı ödemek istemeyen 300 bin kişi Fix Cardlı oldu 14 Ocak 2011

Kart aidatı ödemek istemeyen 300 bin kişi Fix Cardlı oldu 14 Ocak 2011 nedir? Kart aidatı ödemek istemeyen 300 bin kişi Fix Cardlı oldu 14 Ocak 2011 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Finansbank Kartlı Ödeme Sistemleri Ürün Yönetimi Grup Yöneticisi Serkan Yazıcıoğlu

 “Kart aidatı ödemek istemeyen 300 bin kişi Fix Card’lı oldu”

 

Fix Card ile kart aidatı dönemine son veren Finansbank, 6 ayda 300 bin kişiyi Fix Card’lı yaptı.  Fix Card ile tüketiciler, kart aidatı ödemeden, diğer kredi kartlarında olduğu gibi harcamalarını taksitlendirebiliyor ve üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerde ParaPuan kazanabiliyor.

Finansbank’ın, müşterilerine, kart aidatı ödemeden kredi kartı sahibi olunabilecek yeni bir dünyanın kapılarını açan ürünü Fix Card, tüketicilerden yoğun ilgi görerek, 6 ayda 300 bin kullanıcıya ulaştı.  Fix Card ile tüketiciler, kart aidatı ödemeden, harcamaları taksitlendirme ve üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde ParaPuan kazanma gibi temel kredi kartı özelliklerinden yararlanabiliyor.

Finansbank olarak kart aidatının alınmadığı ancak kredi kartlarının sahip olduğu temel avantajların sunulduğu yeni bir kart yarattıklarını belirten Finansbank Kartlı Ödeme Sistemleri Ürün Yönetimi Grup Yöneticisi Serkan Yazıcıoğlu, “Ülkemizde aidatlar sebebi ile kredi kartı kullanmak istemeyen ve aidat ödemeyi arzu etmeyen geniş bir kitle mevcut… Finansbank olarak bu kitlenin ihtiyaç ve isteklerini düşünerek Fix Card’ı geliştirdik ve kredi kartı kullanmak isteyen tüketicilerin önünde bir engel olan kart aidatını kaldırdık. 6 ay içinde, kart aidatı ödemek istemeyen 300 bin kişi Fix Card’lı oldu. Bu 300 bin kişi içinde, aidatlar nedeni ile bugüne kadar hiç kredi kartı kullanmamış ve Fix Card ile kredi kartı dünyasına adım atan kişiler de bulunuyor” dedi.

 

Yazıcıoğlu, ekstrelerini e-posta yolu ile alan, ödemelerini ATM ya da internet şube kanalı ile yapan tüm müşterilerin, 5 TL kart basım ve gönderim ücreti vermenin dışında hiçbir ödeme yapmadan Fix Card’ın ayrıcalıklarından yararlanabileceğini belirtti.

www.finansbank.com.tr / www.Fixcard.com.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu