.Güncel Bilgiler

işCep’e Parmak İziyle Giriş

İş bankasından yenilikler devam etmektedir. işCep’e Parmak İziyle Giriş nedir? işCep’e Parmak İziyle Giriş ten nasıl faydalanabilirim? işCep’e Parmak İziyle Giriş hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri ve daha fazlası İşCep’te sizi bekliyor.

 

Hem bireysel hem ticari müşterilerimizin kolayca kullandığı İşCep uygulamasını telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yükleyin, siz de İşCep kolaylıklarıyla tanışın.
İşCep’e Parmak İziyle Giriş
İş Bankası’ndan Türkiye’de bir ilk! iOS 8 işletim sistemli ve TouchID özellikli iPhone (iPhone5S ve üzeri modeller) kullanıyorsanız İşCep’e şifre tuşlamadan, cihazınızda kayıtlı parmak iziniz ile giriş yapabilirsiniz.

 

Bunun için bir defaya mahsus aktivasyon yapmanız yeterli olacaktır. İstediğiniz zaman 0 850 724 0 724 Telefon Şubemizi arayarak parmak iziyle giriş özelliğini iptal edebilirsiniz.

 

Destekleyen Telefonlar

İşCep uygulaması aşağıdaki özelliklere sahip telefonları desteklemektedir.
  
• iOS 7 ve üzeri
• Android 2.3.3 ve üzeri
• Windows Phone8 8.0 ve üzeri
• Windows Phone7 
• Samsung Bada 
 
Telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak ya da aşağıdaki uygulama dükkanlarından İşCep’i yükleyebilirsiniz.

Giriş Yöntemleri

Bireysel Müşterilerimiz
Müşteri numaranız, Müşteri Şifreniz ve Mobil Onay Kodu(*), Hızlı İşlem(**) ya da ileri güvenlik aracı ( cep anahtar/i-anahtar/mobil imza/intel doğrulama) ile İşCep’e giriş yapabilir; bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca İşCep -> Kredi Kartı ile Giriş menüsünden kart numaranız, kart şifreniz ve telefonunuza SMS olarak gönderilen Mobil Onay Kodu ile giriş yaparak kredi kartınıza ait bilgilere ulaşabilir, borç ödeme ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Ticari Müşterilerimiz
Ticari Müşteri Numaranız, Kullanıcı Kodunuz, Müşteri Şifreniz ve Mobil Onay Kodu(*) ya da ileri güvenlik aracı (cep anahtar/i-anahtar) ile İşCep’e giriş yapabilir; bankacılık işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
(*)Mobil Onay Kodu ile Giriş: İleri Güvenlik aracı kullanmayan Bireysel ve Ticari  müşterilerimiz Bankamızda kayıtlı cep telefonlarına gönderilecek Mobil Onay Kodu ile İşCep’ e giriş yapabilirler.

(**)Hızlı İşlem İle Giriş: Anında Bankacılık kanallarımıza Mobil Onay veya İntel Doğrulama ile giriş yapan Turkcell hat sahibi bireysel müşterilerimize alternatif olarak sunulmuş olup, bu müşterilerimiz  İşCep’ e tek şifre ile hızlı ve güvenli giriş yapabilirler.

Cep Anahtarla Hatırla Özelliği
İşCep uygulaması ile birlikte Cep Anahtar’a da sahip olacaksınız. İşCep -> Cep Anahtar menüsündeki adımları takip ederek Cep Anahtar’ı kullanıma açabilirsiniz.
Aktivasyon işlemi sonrasında Bankacılık İşlemleri’ne girerken müşteri numaranızı, müşteri şifrenizi ve Cep Anahtar Kodunuzu girdikten sonra ‘Hatırla’ seçimini aktif hale getirebilirsiniz. Böylece takip eden girişlerinizde Cep Anahtar Kodunuzu tuşlamaya gerek kalmaksızın giriş yapabilirsiniz.
Cep Anahtar Hatırla seçiminizi iptal etmek istediğinizde, İşCep -> Cep Anahtar menüsü içerisinde yer alan “Hatırla Seçimi İptali”ni seçerek bu seçiminizi iptal edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu