Konut Kredisi

iş Bankası Toki Kredisi Kampanyası

iş Bankası Toki Kredisi Kampanyası nedir? iş Bankası Toki Kredisi Kampanyasından nasıl faydalanabilirim? iş Bankası Toki Kredisi Kampanyası hakkında tüm detaylar aşağıdadır..

İş Bankası’ndan TOKİ İndirim Kampanyasına özel TOKİ Konut Kredisi

TOKİ’nin %20’ye varan indiriminden İş Bankası konut kredisi avantajlarıyla faydalanın.

Kampanyadan faydalanmak isteyen TOKİ konut sahipleri, İş Bankası’nın “Türkiye’nin Ev Kredisi” ürününün sunduğu cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle hem borcunu peşin olarak kapatabilecek, hem konutunun tapusunu erken alabilecek, hem de uygun geri ödeme imkânına kavuşacak.

TOKİ, 2010 yılı sonuna kadar satılan ve geri ödeme taksiti de en geç 2010 yılında başlamış olan konutlar için düzenlenen kampanya ile borcunu erken kapatan tüketicilere % 20 indirim sağlıyor. İş Bankası da TOKİ indirim kampanyasından yararlanmak isteyenlere sunduğu özel konut kredisi olanakları ile borçlu konut sahiplerine ödeme kolaylığı sağlamayı amaçlıyor. TOKİ’den satın aldığı konut için ödemeleri devam eden kişilerin, kalan borçlarını erken kapatmak amacıyla 20 Eylül- 19 Ekim 2012 tarihleri arasında İş Bankası’na başvurmaları ve TOKİ indirim kampanyasına özel konut kredilerini kullanmaları halinde TOKİ kalan borçlarında yüzde 20’ye varan oranlarda indirim imkanı sağlıyor.

 

50.000 TL için Örnek TOKİ Konut Kredisi Ödeme Tablosu      
             

Kredi Vadesi (ay)

Aylık Kredi Faiz Oranı (*)

Aylık Taksit Tutarı (TL)

Dosya Masrafı (TL)

Aylık Toplam Maliyet Oranı (%)

Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)

 
 

60

0,90%

1082

500

0,94

11,24

 

120

0,92%

690

500

0,94

11,29

 
             
             
   
   
               

(*) Kampanya sadece 20 Eylül- 19 Ekim 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Kredi konusu konutların kat irtifaklı tapularının teslimini takiben DASK ve Konut Sigortası yaptırılacak olup, poliçe bedelleri müşterilerimizden ayrıca tahsil edilecektir, söz konusu bedeller maliyet hesaplamalara dahil edilmemiştir.

Banka kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu