Motorlu Taşıtlar Vergisi

iş Bankası MTV Kampanyası 2015

iç Bankası MTV Kampanyası  2015 kampanyası aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.— iş bankası motorlu taşıtlar vergisi ödeme, iş bankası motorlu taşıtlar vergisi 2015, iş bankası motorlu taşıtlar vergisi 2015 ocak, iş bankasi motorlu taşitlar vergisi kaç taksit 2015, iş bankası motorlu taşıtlar vergisi ödemesi, iş bankası motorlu taşıtlar vergisi 2015 taksit, iş bankasi motorlu taşitlar vergisi kaç taksit 2015, türkiye iş bankası güncel kampanyalar, iş bankası mtv taksit, taşıtlar vergisi taksitlendirme, iş bankası, motorlu taşıtlar vergisi, motorlu taşıtlar vergisi 2015, motorlu taşıtlar vergisi taksitlendirme,

Başlangıç Tarihi:02.01.2015                Bitiş Tarihi:02.02.2015

İş Bankası Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr’ de İnternet Şubemiz üzerinden (*)  yada www.gib.gov.tr’ den 2 Ocak – 2 Şubat 2015 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız kapsamında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni 2 Ocak- 2 Şubat 2015 tarihleri arasında www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubemiz üzerinden  veya www.gib.gov.tr’den ödeyen müşterilerimiz, ödeme sonrasında kendilerine iletilecek kodu kullanarak, hizlial.com’da 28 Şubat 2015 tarihine kadar yapacakları 500 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde geçerli 50 TL indirim fırsatından yararlanabilecektir.
2- www.hizlial.com’da geçerli 50 TL indirim fırsatından yararlanılması için Maximum Kart ile yapılacak MTV ödemenizin ardından Banka sisteminde kayıtlı cep telefonuna gönderilecek kodun kullanılması gerekmektedir.
3- Hizlial.com’da geçerli 50 TL indirim fırsatı, 500 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerde kullanılabilecektir. Taksitli alışverişlerde 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.
4- Hizlial.com 50 TL indirim kampanyası TL yükleme, altın, takı ve değerli maden alışverişlerde geçerli değildir. Yasal düzenleme uyarınca hizlial.com’dan yapılan cep telefonu alışverişlerinde taksit yapılamamaktadır.
5- Hizlial.com’dan Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
6- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri kapsamında her müşteriye sadece 1 kod iletilecek ve her müşteri sadece 1 kod kullanabilecektir.
7- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi kapsamında taksit fırsatı 2 Şubat 2015 tarihine kadar, hizlial.com 50 TL indirim kampanyası 28 Şubat 2015’e kadar geçerlidir.
8- Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi kapsamında iletilen kampanya kodunun hizlial.com’da müşteri hesabı altında yer alan “puanlarım” sekmesinden aktive edilmesi gerekmektedir.  Aktive edilen kod ödeme esnasında “puanlarım” kısmında görüntülenebilecek ve kullanılabilecektir.

* www.isbank.com.tr ‘de İnternet Şubesi üzerinden yapılacak ödemelerde İş Bankası Maximum Kart müşterilerimize hem tek çekim hem de taksitli ödeme seçeneği sunulacaktır. MTV ödemesinin taksitli olarak yapılması durumunda ise 100 TL ve üzeri tutardaki ödemelerde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu