İş Bankası Faiz Oranları

iş Bankası Faizlerini indirdi

isbankBankaların Bu dönemde kıyasıya rekabetine iş bankasıda katıldı. Ve Faizlerini indirdiğini açıkladı. Ayrıntılar için buyrun;
Türkiye İş Bankası’nın ticari kredi faiz oranlarını indirdiği bildirildi.

İş Bankası’ndan yapılan yazılı açıklamada, bankanın, ticari kredi faiz oranlarında indirim yaparak, taksit ödemeli ticari kredi, küçük işletmeler kredisi ve küçük işletmeler faturalı alışveriş kredisi için belirlenen komisyon oranı olan yüzde 1 ile, 1–12 ay vadeye kadar geçerli olan aylık yüzde 1,70 faiz oranını yüzde 1,59’a indirdiği ifade edildi.

Bankanın, 13-24 ay vadeye kadar geçerli olan aylık yüzde 1,84 faiz oranını yüzde 1,69, 25-36 ay vadeye kadar geçerli olan aylık yüzde 1,89 faiz oranını ise yüzde 1,74 olarak belirlediği vurgulandı.

Komisyon oranı yüzde 2 olan İşyeri Kredi’lerinin ise faiz oranlarının 60 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,43’ten yüzde 1,33’e indiği belirtilen açıklamada, bankanın, yüzde 2 komisyonlu Ticari Arsa Kredisi’nin 1-60 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,69 olan faiz oranını da yüzde 1,59 olarak belirlediği duyuruldu.

İş Bankası, finansman ihtiyacı olan firma sahiplerinin Türk Lirası bazındaki uygun faiz oranlarından yararlanabileceklerini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu