.Güncel Bilgiler

iş Bankası Anneler Günü Kampanyası 2011

iş Bankası Anneler Günü Kampanyası 2011 nedir? iş Bankası Anneler Günü Kampanyası 2011? iş Bankası Anneler Günü Kampanyası 2011 hakkında ayrıntıları incelemek için başlığa tıklamanız yeterli

Anneler Gününe özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, müzik market ve kitap evi*, saat*, optik ve çiçek sektörlerinden yapacağınız 100TL ve üzeri ikinci alışverişinize 10TL, üçüncü alışverişinize 30TL MaxiPuan Hediye!

Bankamatik Kartı’nızla 22 Nisan- 08 Mayıs 2011 tarihleri arasında kampanyaya dahil işyerlerinden gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri ikinci alışverişinize 10TL, üçüncü alışverişinize 30TL ilave MaxiPuan fırsatı sizleri bekliyor!

  • Bu kampanya, giyim, ayakkabı, giyim aksesuarı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde faaliyet göstermekte olan kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı işyerlerinde, 22.04.2011-08.05.2011 tarihleri arasında Maximum özellikli İş Bankası ve Ziraat Bankası POS cihazlarından yapılan işlemlerde geçerlidir.
  • Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak işlemlerden sadece bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, aynı gün farklı işyerlerinden yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
  • Bankamatik Kartı sahiplerinin 100 TL ve üzeri ikinci alışverişine 10TL, üçüncü alışverişine 30 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
  • İlave MaxiPuanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 işgünü içinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 23.05.2011 olup, bu tarihten sonra kullanılamayacaktır.
  • Kampanya Bankamatik Kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri MaxiPuan kampanyasından en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 30TL ilave Maxipuan kazanabilecektir.
  • MaxiPuan bozdurularak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik kart ile yapılması gerekmektedir.
  • Aynı anda MaxiPuan ödüllü birden fazla kampanya olması halinde müşteri lehine olan kampanya geçerli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu