.Güncel Bilgiler

iş Bankası Anadolu Hayat Emeklilik

iş bankasından bireysel emeklilik hesabu açanlar yaşadı, buyrun konunun devamı aşağıdadır.

 

Kurulduğu günden bugüne Türkiye’de tasarrufun öncüsü olan İş Bankası, Tasarruf Kampanyası kapsamında yarın için tasarruf yaparak keyfini bugünden yaşamak isteyen ve Bireysel Emeklilik Hesabı açtıranlara katkı payı hediye ediyor.

1 Şubat- 30 Nisan günleri arasında Anadolu Hayat Emeklilik’ten Bireysel Emeklilik Hesabı açtırın, %25 Devlet Katkısına ek olarak, ilk katkı payınızın %25’i kadar da hediye katkı payı kazanın.

Kampanya Detayları:

 

  • Kampanya 1 Şubat -30 Nisan 2014 tarihleri arasında Türkiye İş Bankası aracılığıyla yeni düzenlenecek ve aylık katkı payı tutarı asgari 100 TL olan bireysel emeklilik hesaplarını kapsamaktadır.
  • Katılımcıların ödeyeceği ilk katkı payı tutarının aylık karşılığının %25’i kadar, azami 50.-TL olmak üzere, yalnızca bir defaya mahsus olarak ek katkı payı hediye edilecektir.
  • Ek katkı payı, ilk katkı payı ödemesinin cayma süresi içinde yapılması ve 60 günlük cayma süresinin dolması koşuluyla, Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. tarafından, aktif bireysel emeklilik hesabı sahibi katılımcıların hesaplarına yatırılacaktır.
  • Katkı payını ödeyen kişiyle bireysel emeklilik sahibi katılımcının farklı kişiler olması halinde dahi sadece katılımcı kampanya kapsamındadır.
  • İşveren Grup Emeklilik Sertifikaları kampanya kapsamı dışındadır.
  • Bir takvim yılı içinde, yıllık brüt asgari ücretin %25’ine kadar Devlet Katkısı elde edilebilecek olup, Devlet Katkısı’ndan yalnızca T.C. vatandaşları ve Mavi Kart hamilleri mevzuatta belirlenen koşullarla yararlanabilmektedir.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş., Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. acentesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu