.Güncel Bilgiler

ING Bonus Borç Transferi 2011

ING Bonus Borç Transferi nedir? ING Bonus Borç Transferi kampanyası? ING Bonus Borç Transferi 2011? ING Bonus Borç Transferi hakkında ayrıntılı bilgileri sitemizde yayınladık buyrun
Kredi kartı borçlarını bir türlü kapatamayan ve faiz ödemekten sıkılanları sevindirecek haber ING Bank’tan geldi. ING Bank’ın ING Bonus Borç Transferi kampanyası kredi kartı borcunda faize son veriyor, borçlarınızı %0 faiz, vade farksız 12 taksitle ödeme rahatlığı sağlıyor.

Peki, kredi kartı borcu olan memurları çok sevindirecek bu kampanya nasıl işliyor? Sizin veya sevdiklerinizin başka bankadaki kart borçlarını, hatta tüketici kredinizi ING Bonus Card’tan EFT yaparak kapatıyorsunuz ve boşuna faiz ödemekten kurtuluyorsunuz. Sonra ING Bonus Card’a transfer ettiğiniz borcunuzu %0 faiz ve sadece %5,5 komisyonla vade farksız 12 taksitte ödüyorsunuz.

İsterseniz ING Bank’ın bu çok avantajlı fırsatını; kira, aidat gibi ödemelerinizi taksitlendirmek,
sevdiklerinize para göndermek, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayıp, taksitler halinde geri ödemek için de kullanabilirsiniz.

31 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve bu fırsatı kaçırmamak için ingbank.com.tr’yi veya ING Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detayı:
Kredi Kartından EFT/Borç Transferi kampanyası 31 Mayıs 2011 tarihine kadar geçerlidir.
Kredi Kartından EFT/Havale işlemi yapılabilmesi için mutlaka geçerli bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Yapılan Kredi Kartından EFT/Havale işlemleri geçerli vadesiz hesabınız üzerinden gerçekleşecek ve hesap hareketlerinde görüntülenebilecektir. “Turuncu hesap üzerinden de işlem gerçekleştirilebilecektir”
Kredi Kartından EFT/Havale işlemi ile IBAN’a EFT, IBAN’a Havale, Kredi Kartına EFT işlemleri yapılabilmektedir. Hesaba Havale/EFT yapılamamaktadır.
Kredi Kartından EFT/Havale işlemi, kredi kartının kullanılabilir limiti dahilinde yapılabilir.
Şubelerimizden yapılan Kredi Kartından EFT/Havale işlemleri herhangi bir günlük sınıra tabi değildir.
Internet Bankacılığı/Müşteri İletişim Merkezi üzerinden yapılan Kredi Kartından EFT/Havale işlemleri ise günlük olarak 4,000 TL işlem limiti bulunmaktadır.
Kredi Kartından EFT/Havale işlemine ait detayları hem vadesiz mevduat hesap hareketlerinizden hem de Kredi Kartı ekstrenizden takip edebilirsiniz.
Kredi Kartından EFT/Havale işleminde müşteri gönderdiği hesabın doğruluğundan sorumludur.
Kredi Kartından EFT/Havale işlemi herhangi bir sebeple gerçekleşmezse, gönderilen tutar müşterinin hesabına iade edilir. Erken kapama, kısmi kapama yapılmaz, işlem iptal edilmez, alınan ücret ve faizler iade edilmez.
Kredi Kartından EFT/Havale işlemine ait taksit tutarının tamamının ekstrenin son ödeme tarihine kadar ödenmemesi durumunda, taksit tutarına kredilendirme faizi işletilecektir.
Kredi Kartından EFT/Havale işlem tutarı üzerinden %5,5 komisyon yansıtılacaktır.
Kredi Kartından EFT/Havale komisyonu gönderilecek tutardan ayrı olarak müşterinin ilk kredi kartı ekstresine, bir kereye mahsus olmak üzere yansımaktadır.
Yapılan Kredi Kartından EFT/Havale işlem tutarına 12 ay vadeye kadar %0 faiz, 36 ay vadeye kadar %1.30 faiz oranı yansıtılacaktır (Bu oranlara KKDF ve BSMV dahil değildir).

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu