Kredi Kartları

HSBC Advantage Kart

hsbc2HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı ile, yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard®/Visa amblemli mağazalarda ve yurtiçindeki onbinlerce üye kuruluşumuzda ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın.

Özellikleri ve kolaylıkları
Yurtiçindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM’leri ve Ortak Nokta ATM’lerinin yanı sıra, diğer tüm bankaların ATM’lerinden Nakit Avans çekebilirsiniz.
HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.
Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından yararlanırsınız.
Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı’ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.*
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, HSBC Club Lounge’tan 50 TL karşılığında yararlanabilirsiniz**. Ayrıca, BTA, Divan Pub-Sky Restaurant ve English Pub’da HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanırsınız.
Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu