Kredi Kartları

HalkCard Advantage KGS

HalkCard Advantage KGS hakkında detaylı bilgi ve başvuru koşullarını sitemizden inceleyebilirsiniz buyrun

HalkCard Advantage KGS;
 
  • HalkCard Advantage’ın tüm özelliklerine sahip olmasının yanısıra,  HalkCard Advantage KGS’ niz ileTürkiye genelindeki Otoyollar ve Boğaz Köprüleri gişelerinden sıra beklemeden  geçebilir ve bu işlemleriniz için de Advantage NakitPuan kazanmaya devam edersiniz
  • Boğaz Köprüleri’nden geçişte, HalkCard Advantage KGS Kartı’nızı Kart Okuma Cihazları’na okutmanız yeterlidir. Geçiş ücreti kartınıza harcama bedeli olarak yansıyacaktır.
  • Otoyol geçişlerinde, öncelikle otoyol girişindeki Kart Okuma Cihazı’na kartınızı okutup geçiş yapmanız, otoyol çıkışında ise gişede yer alan Kart Okuma Cihazı’na kartınızı tekrar okutmanız gerekmektedir. Böylece giriş ve çıkış noktaları arasında geçerli olan ücret, kredi kartınıza harcama bedeli olarak yansıyacaktır.  
  • Her ay Bankamızda kayıtlı posta ve/veya e-posta adresinize gönderilen HalkCard Advantage KGS’nizin ekstresi aracılığıyla, hem otoyol ve köprü geçişlerinizi, hem de kredi kartı özelliğini kullanarak gerçekleştirmiş olduğunuz diğer işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler
 

Alışveriş

HalkCard Advantage KGS ile gerek yurt içi gerekse yurt dışında kısaca dünyanın her yerinde Visa ve/veya MasterCard logosu bulunan tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, yurt içinde ise onbinlerce  Advantage Üye İşyerinde  taksitli alışveriş ve kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Advantage NakitPuan
HalkCard Advantage’ınızı kullandıkça anında NakitPuan kazanır, kazandığınız Advantage NakitPuan’ları Advantage Üye İşyerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız…
Ha-Va’dan Advantage NakitPuan

HalkCard Advantage Ha – Va’  dan yani harcama vaadiniz üzerinden avantajlar kazandırıyor! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ekstre Rahatlık

HalkCard Advantage ile  ekstre rahatlık talebiniz ile ekstrenizi bir sonraki  döneme erteleyebilirsiniz Detaylı bilgi için tıklayınız

Nakit Avans

Nakite ihtiyacınız olduğunda HalkCard Advantage KGS’iniz ile şubelerimizden, BANK24’lerimizden, Halkbank İnternet Şubesi’nden, 444 0 400 Halkbank Dialog’dan ve tüm dünyada kartınız üzerinde yer alan Visa ve/veya MasterCard amblemi gördüğünüz bankalardan ve bu bankaların ATM’lerinden nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Nakit avans işlemlerinizde çekeceğiniz tutar üzerinden  %3 (en az 1,5 TL) ücret yansıtılacaktır.

Aynı Zamanda Banka Kartı
Halkbank’ta kullanmakta olduğunuz vadesiz hesaplarınızı HalkCard Advantage’ınıza bağlatarak, kartınızı Banka Kartı olarak da kullanabilirsiniz. Bu işlem için, kimlik belgeniz ile herhangi bir Halkbank Şubesi’ne başvurabilir ,Halkbank internet şubesinden yapabilir ya da Halkbank Dialog üyesi iseniz 444 0 400’ü arayarak işleminizi yaptırabilirsiniz.
Ek Kart

Sevdikleriniz, yakınlarınız da HalkCard Advantage KGS özelliklerinden faydalansın istiyorsanız, 16 yaşından büyük olmak koşuluyla dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir; ek kartınızın limitini, HalkCard Advantage KGS’nizin limiti içerisinde kalmak kaydıyla sınırlandırabilirsiniz.

Halkbank Asistans
Aracınızla yolda mı kaldınız, anahtarınızı evde unuttunuz çilingir mi lazım, evinizdeki su borusu mu patladı veya tıbbi bir konuda bilgiye mi ihtiyacınız var? Paniklemeyin…
HalkCard Advantage ‘ın size sunduğu bu özel hizmet sayesinde Teknik Yardım, Tıbbi Yardım, Ev Yardımı konularında 365 gün 24 saat 444 0 400 Halkbank Dialog ‘u arayarak kart işlemleri menüsünden Asistansve Concierge hizmetlerine bağlanarak anında hizmet alabilirsiniz…Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Concierge Hizmetleri

HalkCard Advantage’ den bir ayrıcalık daha… Dünyanın herhangi bir yerinden kültürel etkinlikler için bilet temin edip size ileten Eğlence Servisi; bunun yanı sıra İş Seyahati Servisi, Mesaj Servisi ve Kurye Servisi hizmetinizde…Detaylı bilgi için tıklayınız.

Özel Koşullar
Özel Koşullar İçin tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu