.Güncel Bilgiler

Halkbanktan Tarımsal Mahsül Kart

halkbankHalkbank’tan tarımsal üreticilere özel Mahsul Kart

Halkbank tarımsal üreticilere özel Mahsul Kart’ı hizmete sundu. Mahsul Kart, tarımsal üreticilere kredi geri ödemelerini hasat dönemleri ve ürün desenlerine göre düzenleme fırsatı sunuyor. Tarımsal üreticiler, Halkbank’ın anlaşmalı üye işyerlerinden yapacakları, akaryakıt, tohum, yem, gübre, zirai ilaç, makine ve ekipman gibi alışverişleri için Mahsul Kart’ı kullanabiliyorlar. Mahsul Kart sahipleri, tarımsal ihtiyaçları için yaptıkları alışverişleri taksitlendirebiliyor, faizsiz vadelendirme imkanlarından yararlanabiliyor ve ihtiyaçları olduğunda nakit çekebiliyorlar.

Halkbank’ın KOBİ bankacılığı yaklaşımı çerçevesinde tarımsal üreticilerin her zaman çok önemli bir yeri olduğunu belirten Halkbank Esnaf ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Dr. Şahap Kavcıoğlu, “Bankamız, şimdiye kadar zengin ürün çeşidine sahip ‘Tarım Destek Paketi’ ile hizmet verdiği üreticilere şimdi de tarımsal ihtiyaçlarını Bankamızın anlaşma yaptığı işyerlerinden karşılayabilecekleri özel bir kart sunuyor. Her zaman çiftçinin yanında olan Bankamız, kredi ürünlerinde olduğu gibi Mahsul Kart’ta da geri ödemeleri hasat dönemine göre ayarlıyor” dedi.

Halkbank’ın yeni ürünü Mahsul Kart ayrıcalıklarından, Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesine sahip üreticilik, yetiştiricilik, hayvancılık, çiftçilik gibi tarımsal üretim faaliyetinde bulunan tüm tarım sektörü üreticileri yararlanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu