.Güncel Bilgiler

Halkbanktan Ferahlatan Yaz Tarifesi Kredileri

Halkbanktan Ferahlatan  Yaz Tarifesi Kredileri hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıdadır.

Halkbank, yaz aylarına özel kredi kampanyası Yaz Tarifesi’yle tüm tüketicilere avantajlı koşullarda kredi kullanma fırsatı sunuyor. Ayrıca maaşını Halkbank’tan alan çalışan, emekli ve kamu çalışanları özel indirimlerden yararlanıyor. Kampanyada konut kredisi faiz oranı 36 ayda yüzde 0,99, 60 ayda yüzde 1,04, 61-120 ay vadede ise yüzde 1,07 olarak belirlendi. Taşıt kredisinde ise 36 aya kadar aylık yüzde 1, 60 ay için yüzde 1,06 faiz oranı uygulanıyor.

 

İhtiyaç kredisinde 36 ayda aylık yüzde 1,26, 60 ayda yüzde 1,33 faiz oranıyla 30 bin TL’ye kadar kredi kullandırılabiliyor. Ayrıca 15 bin TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere Tatil Garanti Sigortası hediye ediliyor. Kampanya kapsamında talep eden müşterilere dosya masrafsız ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi alternatifleri de sunuluyor.

 

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Amacımız, müşterilerimizin rahat ve keyifli bir yaz geçirmesini sağlamak. Tatil planlarıyla birlikte masrafların arttığı bu mevsimde, bireysel kredilerde avantajlı faiz oranları ve uzun vade seçeneklerini kişiye özel ödeme planı oluşturma esnekliğiyle bir arada sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni kampanyalarla bireysel kredilerde avantajlı fırsatlar sunan banka olmaya devam edeceğiz” dedi.     

 

Yaz Tarifesi kampanyası için 3 Ağustos tarihine kadar tüm Halkbank şubelerine başvurulabiliyor. 

 

 

Ayrıntılı bilgi için  www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu