Banka Kredileri

Halkbank’tan 74.yıl armağanı Halk Günü Kredisi

 

Halkbank’tan 74. yıl armağanı Halk Günü Kredisi hakkında tüm detayları ile sizler için sitemizde yayınladık buyrun

Halkbank, 74. yaşını kuruluş yıldönümlerinde müşterilerine sunduğu Halk Günü Kredisi ile kutluyor. Kampanya kapsamında müşterilere yüzde 0,47’den başlayan oranlar ile 30 bin TL’ye kadar masraflı ve masrafsız seçenekleriyle nakit ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuluyor. Ayrıca kuruluş yıldönümüne özel indirimli taşıt ve konut kredisi oranlarıyla müşterilere hayallerini cazip imkânlarla gerçekleştirme olanağı sağlıyor.

Halkbank, kuruluşunun 74. yıldönümünde Halk Günü Kredisi geleneğini devam ettiriyor. Kampanya kapsamında müşterilerin 5 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını yüzde 0,47 faiz oranıyla, 12 ay vadeye kadar karşılamanın yanı sıra, 30 bin TL’ye kadar ihtiyaçları için 60 ay vadeye kadar masraflı ve masrafsız kredi seçenekleri ile karşılama imkânı sunuluyor. Kampanya kapsamında konut kredisinin aylık faiz oranı yüzde 0,99, taşıt kredisinin aylık faiz oranı ise yüzde 1,05’ten başlıyor.

 

Halk Günü Konut Kredisi cazip faiz koşullarının yanında zengin ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor. Müşteriler kredi ödemelerini gelirlerindeki değişim beklentilerine paralel olarak yıllara göre artan veya azalan taksitli olarak düzenleyebileceği gibi önceden belirleyeceği tarihlerde komisyonsuz balon ara ödeme yapabiliyor, böylece taksit tutarlarını ve toplam ödemelerini düşürme fırsatı yakalıyorlar.

 

Halkbank’ın Halk Günü Kredisi’ni 6 yıldır devam ettirdiğinin altını çizen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, kampanyayla ilgili şunları söyledi:

 

“Bankamızın 74. kuruluş yıldönümünü kutlamanın sevincini yaşarken Bankamıza olan güveni ile bizi zirveye çıkaran Türk halkını da unutmadık. Halk Günü Kredisi’nin, sunduğu çok özel avantajlarla müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına cevap oluşturmasını amaçlıyoruz. Kullandırdığı kredilerle 74 yıl önce Türkiye’nin kalkınma hamlesinin en büyük destekçisi olan Halkbank, kuruluşunun 74. yılında da Halk Günü Kredisi ile Türk halkının bireysel ihtiyaçlarına çözüm oluyor. Halk Günü Kredisi geleneğini daha uzun yıllar sürdürmeyi planlıyoruz.”

 

Halkbank Halk Günü Kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler 15 Haziran 2012 tarihine kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

 Ayrıntılı bilgi için  www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu