.Güncel Bilgiler

Halkbank’tan 167. yılını kutlayan Polis Teşkilatına özel kredi kampanyası

Halkbank’tan 167. yılını kutlayan Polis Teşkilatına özel kredi kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

Halkbank, Polis Teşkilatı’nın 167. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla emniyet personeline Kredi 155 ismiyle konut ve ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Kredi 155 ihtiyaç kredisi, 60 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,25’ten başlayan aylık faiz oranıyla emniyet çalışanlarının ve emeklilerinin ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını hedefliyor. 120 ay vadeli Kredi 155 konut kredisi ise yüzde 1,01’den başlayan aylık faiz oranına sahip.

 

Halkbank, Polis Teşkilatı’nın 167. kuruluş yıl dönümünün kutlandığı Polis Haftası’nda emniyet mensupları ve emeklilerine özel Kredi 155 kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında konut kredisi faiz oranı 60 aya kadar yüzde 1,01, 61–120 ay vadede ise yüzde 1,05 olarak belirlendi. Dosya masrafının 155 TL’ye sabitlendiği ihtiyaç kredisinde 60 aya varan vadelerde 25 bin TL’ye kadar kredi kullandırılabiliyor. Ayrıca isteyen emniyet mensupları için dosya masrafsız Kredi 155, yüzde 1,40 faiz seçeneğiyle sunuluyor.

 

Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümlerini her yıl düzenledikleri Kredi 155 kampanyasıyla kutladıklarını belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu şunları ifade etti:

 

“Üreten Türkiye’nin bankası olarak bireysel bankacılık alanında da çeşitli meslek gruplarına yönelik özel çözümler üretmeye ve tüm ürünlerimizi birebir müşteri ihtiyaçlarını düşünerek tasarlamaya büyük önem veriyoruz. Bu vizyonla hazırladığımız kredilerimizden biri olan Kredi 155 kampanyamızla emniyet mensuplarına destek olmayı ve kendilerine cazip alternatifler sunarak ihtiyaç duydukları her an yanlarında olmayı amaçlıyoruz.”

 

Emniyet çalışanları ve emeklileri, 04 Mayıs 2012 tarihine kadar Halkbank şubelerine başvurarak Kredi 155 kampanyasından yararlanabiliyorlar.

  Ayrıntılı bilgi için  www.halkbank.com.tr  adresine başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu