Konut Kredisi

Halkbankasından Toki Borçlarına %20 indirimli Kredi

halkbankHalkbank’tan TOKİ borçlarına %20 indirim

Halkbank, indirim kampanyasıyla tüketicilere, TOKİ’ye olan borçlarını %20 indirimle kapatma imkanı sunuyor. 23 Ekim’e kadar devam edecek indirim kampanyasından ve cazip faiz oranlarından, Halkbank’tan kredi kullanarak TOKİ’ye borcunu tek seferde ödemek isteyenler faydalanabilecek.

Halkbank’ın başlattığı TOKİ İndirim Kampanyası kapsamında, Halkbank’tan konut kredisi kullanarak TOKİ’ye olan borçlarını tek seferde kapatmak isteyen tüketicilere %20 indirim olanağı sunuluyor. Kampanya kapsamında iki farklı ödeme seçeneği bulunuyor. Birinci seçenekte, 500 TL sabit dosya masrafı ile 120 aya varan vadelerle yüzde 0,98 den başlayan faiz oranı uygulanırken ikinci seçenekte masrafsız ve 120 ay vade ile yüzde 1,02 oranında faiz uygulanıyor.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Halkbank’ın TOKİ İndirim Kampanyası ile piyasadaki en cazip kredi fırsatını müşterilerine sunduğunu belirterek “Kampanya kapsamında, TOKİ’ye borcu olan müşterilerimize hem uygun faiz oranı ile borcunu tek seferde kapatma hem de %20 indirimden faydalanma fırsatı sunuyoruz. Ayrıca, müşterilerimizden kredi işlemleri sırasında ekspertiz ücreti de almıyoruz” dedi.

Kampanya, Halkbank’ın satışına aracılık etmediği TOKİ konutları için de geçerli olacak. Uygulamaya, satışları 2008 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve 12 aydan daha fazla vadesi kalan konutlar dahil edilecek.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. toki borcunu kapatmak isteyen kişi banka kredisi için kefil gereklimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu