Bireysel KrediKefilsiz Kredi

Halkbankasından Öğretmenlere Kredi

halkbankHalkbank, Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası kapsamında kefilsiz olarak kullandırdığı tüketici ve konut kredilerinden yararlanan öğretmenlere hediye verecek.
Halkbank’ın 24 Kasım’a özel ürünü Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, tüm öğretmenlere aylık yüzde 1,21 faiz oranı ve 24 ay vade ile bireysel ihtiyaç kredisi, aylık yüzde 0,95 faiz oranı ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanma fırsatı sunuyor.

Halkbank, Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası kapsamında kefilsiz olarak kullandırdığı tüketici ve konut kredilerinden yararlanan öğretmenlere Acil Tıbbi Tedavi Sigortası da hediye ediyor.

Halkbank’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla başlattığı kampanya kapsamında tüm öğretmenler, 26 Kasım 2009 tarihine kadar aylık yüzde 1,31’lik çok uygun faiz oranı ve 24 ay vade ile masrafsız bireysel ihtiyaç kredisi kullanma imkânına sahip oluyor.

Aynı vadedeki masraflı kredinin faiz oranı ise yüzde 1,21’e düşüyor.

Halkbank, kampanya çerçevesinde tüm öğretmenlere yüzde 0,95 faiz oranı ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanma fırsatı da sunuyor. Kredilerden yararlanan öğretmenlere Acil Tıbbi Tedavi Sigortası hediye ediliyor.

Halkbank’ın, Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası ile gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerin ihtiyaçlarına çözüm oluşturmayı amaçladığının altını çizen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Bankamız, bireysel bankacılık ürün yelpazesinde bir klasik haline gelen meslek gruplarına özel kampanyalarına 2007 yılında ‘Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası’nı ekledi.

Bu ürünümüzü, dünyadaki en kutsal mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimize Bankamızın Öğretmenler Günü hediyesi olarak nitelendiriyoruz.”

Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası’ndan kamu-özel ayrımı olmaksızın anaokulu, kreş, ilk ve orta dereceli okullar, askeri okullar, polis okulları, dershaneler vb. her türlü eğitim kurumunda görev yapan öğretmenler, üniversite ve dengi yüksekokullardaki öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm idari birimler ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki öğretmen ve öğretim görevlileri faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Adnan Menderes Üniversitesinde görev yapmaktayım, bankanızdan borç kapatmak amaçlı maaşımın 10 katı kredi kullanmak istiyorum, gereğini arz ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu