Bayram Kredisi

Halkbankasından Geleneksel Bayram KRedisi

halkbankHalkbankası Kurban Bayramı için Kasım ayında, Geleneksel bayram kredisi faiz oranlarını açıkladı. Halkbank, Kurban Bayramı arifesinde hizmete sunduğu bayram kredisinden yararlanan müşterilerine 1 gr altın mevduat hesabı hediye ediyor. Kefilsiz kullandırılan Altın Hediyeli Bayram Kredisi’nin faiz oranı 12 ay vadede yüzde 0,50 oluyor. Halkbank, Altın Hediyeli Bayram Kredisi’nin geri ödemesinde ilk taksidi 2 ay erteleme imkanı da sunuyor.

Halkbank, Kurban Bayramı’na özel ürünü Altın Hediyeli Bayram Kredisi ile bayram harcamalarını yük olmaktan çıkarmayı hedefliyor. Halkbank, bayram kredisi kullanan müşterilerine 1 gr altın mevduat hesabı hediye ediyor. Kredi komisyonu peşin ödendiğinde Altın Hediyeli Bayram Kredisi faiz oranı 12 ay vade için yüzde 0,50 oluyor. Altın Hediyeli Bayram Kredisi kullananlar ilk taksidi 2 ay erteleyebiliyor.

Halkbank, kefilsiz kullandırdığı Altın Hediyeli Bayram Kredisi için 24 ay vadede 10.000 TL’ye kadar aylık yüzde 1, 36 ay vadede 20.000 TL’ye kadar aylık yüzde 1,25 faiz oranı fırsatı sunuyor. 36 ay vadeyle kullandırılan krediden masraf da alınmıyor.

Halkbank’ın, her bayram arifesinde bayrama özel kredilerini yeni ve cazip koşullar ekleyerek hizmete sunudğunu belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Halkbank olarak bayram kredisi kullandıran diğer bankalardan farkımız müşterilerimize fiks mönü sunmamamız. Altın Hediyeli Bayram Kredisi farklı üst limit, vade ve faiz oranı alternatifleriyle her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Ayrıca krediyi kullanan tüm müşterilerimize 1 gr altın mevduat hesabı hediye ediyoruz. Halkbank Vadesiz Altın Mevduat Hesabı’ndaki birikimler, altının uluslararası piyasalarda işlem gördüğü fiyat üzerinden gram bazında değerlendiriliyor. Bayram arifesinde herkesin Halkbank’tan bütçesine uygun bir kredi seçeneği bulabileceğine inanıyor, halkımızın sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir Kurban Bayramı geçirmesini diliyoruz.”

Altın Hediyeli Bayram Kredisi’nden faydalanmak isteyenler 11 Aralık 2009’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvuru yapabiliyor.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. iyi günler ben ev hanımıyım ve bir iş yeri açmak istiyorum bu krediden faydalanabilirmiyim 0.49 faiz oranı olan krediden en fazla ne kadar çekebilirim bu konuda bana yardıncı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu