İhtiyaç Kredisi

Halkbankasından Bayram Kredisi

halkbankHalkbankası Bayram kredisinde 12 aya kadar vadeli, 0,95 faiz ile 10000 TL ye kadar kredi imkanı sunuyor.  Ayrıntılar için buyrun;

Halkbank’tan ilk taksiti 2010’da ödemeli bayram kredisi

Halkbank, 12 ay vade ve aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile 10.000 TL’ye kadar kefilsiz kullandırdığı Erken Gelen Bayram Kredisi ürününü Ramazan Bayramı arifesinde hizmete sundu. Halkbank, Erken Gelen Bayram Kredisi’nin geri ödemesinde ilk taksidi 2010’da ödeme imkanı da sunuyor.

Halkbank, Ramazan Bayramı arifesinde hizmete sunduğu Erken Gelen Bayram Kredisi ile bayram harcamalarını yük olmaktan çıkarmayı hedefliyor. Halkbank’tan Erken Gelen Bayram Kredisi kullananlar, kredinin ilk taksidini 2010 Ocak ayına kadar erteleyebiliyor. Erken Gelen Bayram Kredisi, 12 ay vadede aylık yüzde 1,35 faiz oranı ile 10.000 TL’ye kadar kefilsiz ve masrafsız kullandırılıyor. Aynı vade için masraf alındığında kredinin aylık faiz oranı yüzde 0,95’a düşüyor.

Halkbank’ın, harcamaların yoğunlaştığı özel günlerde, her zaman müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak çözümler üretmeye özen gösterdiğini dile getiren Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru şunları ifade etti:

“Her bayram öncesi hizmete sunduğumuz Erken Gelen Bayram Kredisi, artık bankamızın bir klasiği haline geldi. Sahip olduğu cazip avantajlarla piyasadaki benzerlerinden ayrılan bu ürünümüzle amacımız, müşterilerimizin, bayramı sevdikleriyle beraber sıkıntı yaşamadan, rahat ve mutlu geçirmesini sağlamak. Birlik ve beraberliğimizin üst seviyelere taşındığı bayramlarımızın ruhuna uygun şekilde biz de Halkbank olarak bu duygulara katkı sağlamayı amaçlıyoruz.”

Erken Gelen Bayram Kredisi’nden faydalanmak isteyenler 14 Eylül 2009-9 Ekim 2009 tarihleri arasında tüm Halkbank Şubelerine başvuru yapabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu