Banka Kredileri

Halkbankası Tıp Bayramı Kredisi

Halkbankasından Sağlık personeline sigorta hediyeli bayram kredisi,Halkbankası Tıp Bayramı Kredisi hakkında detaylar aşağıdadır buyrun

Halkbank, 14 Mart Tıp Bayramı’na özel kredi kampanyası başlattı.

Halkbank’tan sağlık çalışanlarına, sigorta hediyeli Tıp Bayramı Kredisi

 

Halkbank, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hazırladığı Tıp Bayramı Kredisiyle sağlık çalışanlarına özel avantajlar sunuyor. İhtiyaç ve konut kredilerini içeren kampanya, düşük faiz oranı, uzun vade seçenekleri ve sigorta hediyesiyle dikkat çekiyor. Kampanya kapsamında konut kredisi yüzde 0,99, ihtiyaç kredisi yüzde 1,12’den başlayan aylık faiz oranıyla kullandırılıyor. Konut kredisinde 120, ihtiyaç kredisinde 60 aya varan vade seçeneklerine sahip kampanya kapsamında 5 bin TL ve üzeri kredi kullananlar, Konut Asistans Hizmeti ayrıcalıklarından ücretsiz faydalanabiliyorlar.

 

alkbank, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık sektörü çalışanlarına yönelik konut ve ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında konut kredisi faiz oranı 1- 36 ay vadede yüzde 0,99, 37 – 60 ay arası vadede yüzde 1,02, 61 – 120 ay arası vadede yüzde 1,06 olarak belirlendi. Dosya masrafının 112 TL’ye sabitlendiği ihtiyaç kredisinde yüzde 1,12’den başlayan faiz oranlarıyla 60 ay varan vadelerde 50 bin TL’ye kadar kredi kullandırılabiliyor. İsteyen müşteriler için masrafsız yüzde 1,42 faizle kredi seçeneği de sunuluyor. Kampanya kapsamında 5 bin TL ve üzeri kredi kullanan tüm sağlık sektörü çalışanlarına Konut Asistans Hizmeti hediye ediliyor.

 

Tıp Bayramı Kredisiyle ilgili açıklamada bulunan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, “Halkbank olarak müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına yönelik kredilerimize, Tıp Bayramı’na özel kredi ürünümüzle devam ediyoruz. Tıp Bayramı Kredisi, sağlık sektörü çalışanlarına ihtiyaç ve konut kredilerinden piyasadaki en uygun koşullarla, kişiye özel ödeme planı seçeneklerinden yararlanma fırsatı sunuyor. 14 Mart Tıp Bayramı haftası başlayan kampanyamız 7 Nisan Dünya Sağlık Günü dolayısıyla 13 Nisan’a kadar devam edecek” dedi.

 

Halkbank’ın Nöbetçi Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen sağlık sektörü çalışanları 13 Nisan 2012’ye kadar tüm şubelere başvurabiliyor. Kampanyadan doktor, eczacı, diş hekimi, veteriner hekim, hemşire, sağlık memuru, sağlık kurum ve kuruluşlarında görevli tüm kamu çalışanları, özel sektördeki sağlık çalışanları ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı il ve ilçe müdürlüklerinde görevli tüm personel yararlanabiliyor.

 

 

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu