.Güncel Bilgiler

Halkbank satıştaki gayrimenkullerini kredileriyle finanse ediyor Mayıs 2011

Halkbank satıştaki gayrimenkullerini kredileriyle finanse ediyor ne demek? Halkbank satıştaki gayrimenkullerini kredileriyle finanse ediyor hakkında ayrıntılar aşağıdaıdr buyrun

Halkbank, satışa sunduğu gayrimenkullerin finansmanına yönelik düşük faizli bireysel kredi ürünlerini piyasaya sundu. Bankanın satışa çıkardığı arsa, konut ve işyeri gibi taşınmazların satın alımı için sunduğu bu avantajlı kredi, sektörde bir ilk özelliği taşıyor. 1–120 ay arası vadede tek faiz oranının uygulandığı Banka Gayrimenkulleri Satışı kredi ürünlerinde, konut kredisinde yüzde 0,79, işyeri kredisinde yüzde 0,81, bireysel arsa kredisinde ise yüzde 0,89 aylık faiz oranı uygulanıyor. Kredi ürünlerinden dosya masrafı da alınmıyor.

Halkbank’ın Banka Gayrimenkulleri Satışı kredi ürünleriyle ilgili açıklamada bulunan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Müşterilerimize bankamız gayrimenkullerinin satın alımında kullandırmak üzere oluşturduğumuz kredi ürünleriyle, sektörümüzde yeni bir uygulama başlatıyoruz. Tüm vadelerde tek ve piyasa ortalamasına göre düşük bir aylık faiz oranıyla sunduğumuz gayrimenkul kredilerimiz sayesinde müşterilerimizin güvenle ve bütçelerini sarsmadan gayrimenkul yatırımlarına yönelebileceklerine inanıyoruz” dedi.

Halkbank’ın Banka Gayrimenkulleri Satışı Bireysel Konut, İşyeri ve Arsa Kredisi’nden yararlanmak isteyenler tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için  www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu