.Güncel Bilgiler

Halkbank POS entegrasyonlu benzin pompası Petroleum İstanbul Fuarında görücüye çıktı

Halkbank POS entegrasyonlu benzin pompası Petroleum İstanbul Fuarı’nda görücüye çıktı nedir? Halkbank POS entegrasyonlu benzin pompası Petroleum İstanbul Fuarı’nda görücüye çıktı hakkında ayrıntılar aşağıdasdır buyrun Pompadan Benzin Ödeme projesi akaryakıt alışverişine hız kazandırıyor 

Halkbank, akaryakıt alışverişlerinde güvenliği ve hızı artırmayı hedefleyen yeni projesi Pompadan Benzin Ödeme’yi Petroleum İstanbul Fuarı’nda tanıttı. Türkiye’de bir ilk olan Pompadan Benzin Ödeme projesi, akaryakıt pompasına entegre edilen POS cihazı sayesinde ödemelerin araçtan uzaklaşmadan kredi ve banka kartlarıyla yapılmasını sağlıyor.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Pompadan Benzin Ödeme projesiyle ilgili değerlendirmesinde “Ödeme sistemlerindeki teknolojik liderliğimiz sayesinde Türkiye’de bir ilke imza attık.  Tüm çalışmalarında müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak amacıyla hareket eden Bankamız, bu projeyle akaryakıt alışverişlerinde güvenlik ve hızı maksimum seviyeye çıkardı. Müşterilerimize, ödeme için araçlarının yanından ayrılmak zorunda kalmayacakları hızlı, rahat ve güvenli alışveriş konforu sunduk” dedi.

Halkbank, Pompadan Benzin Ödeme projesini Mepsan Petrol Cihazları ortaklığıyla hayata geçirdi.

 

Ayrıntılı bilgi için www.halkcard.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu