Motorlu Taşıtlar Vergisi

Halkbank Paraf 2014 Mtv kampanyası

Halkbank Paraf 2014 Mtv kampanyasından nasıl yararlanabilirsiniz? Halkbank Paraf 2014 Mtv kampanyasından kimler faydalanabilir? Halkbank Paraf 2014 Mtv kampanyası hakkında tüm bilinmeyenler aşağıdadır buyrun www.internetbankasi.org de

 

2014 Ocak Mtv kredi kartı ödeme kampanyalarında en iddialı haber Paraftan geldi. Paraf kredi kartı sahipleri 300 TL’ye kadar ödemelerinde 3 taksit, 300 TL üzeri ödemelerde de 6 taksit kolaylığından yararlanıyor. Kampanya 31 Ocak 2014 tarihine kadar devam edecek.

Paraf ile mtv ödemelerinizde Tekzen mağazaları oto ürünlerinde ekstra %20 indirimden yararlanacaksınız.

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 6 taksitte ödeyin, Tekzen oto grubu ürünlerinde %20 indirim kazanın!

  • Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2014 tarihleri arasında  gib.gov.tr adresinden gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 300 TL’ye kadar +2 taksit eklenerek 3 taksit; 300 TL ve üzerinde +5 taksit eklenerek 6 taksit olarak gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
  • MTV ödemesini gib.gov.tr adresinden Paraf ile gerçekleştiren müşteriler 04 Ocak-28 Şubat 2014 tarihleri arasında Paraf üyesi Tekzen mağazalarında, oto grubu ürünlerinde geçerli %20 indirim kazanacaktır.
  • % 20 İndirim için kampanya kodunun ödeme anında kasada ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya kodu gib.gov.tr adresinden yapılan MTV ödemesini takip eden günde SMS olarak iletilecektir.
  • Kampanyaya Parafly ile yapılan işlemler dâhildir.
  • Tekzen Sanal Mağazasından gerçekleştirilecek işlemler, iptal ve iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler indirim kampanyasına dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu