Banka Kredileri

Halkbank kredileri Yaz Tarifesi’ne geçiyor

Halkbank kredileri Yaz Tarifesi’ne geçiyor buyrun iszler için sitemiz internetbankasi.org de yayınladık Halkbank, Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisi ürünlerinde Yaz Tarifesi’ne geçiyor. Halkbank müşterileri, Yaz Tarifesi kampanyası kapsamında bu kredileri avantajlı faiz oranı, uzun vade seçenekleri ve düşük komisyonla kefilsiz kullanırken taksit ödemelerini 2 ay erteleyebiliyorlar. Bununla birlikte Halkbank, kampanyadan yararlanan HalkCard Advantage kredi kartı sahibi müşterilerine NakitPuan hediye ediyor.

Halkbank, yaz aylarına özel kredi kampanyası Yaz Tarifesi’yle müşterilerine avantajlı faiz oranı, uzun vade seçenekleri ve düşük komisyonla kefilsiz kredi kullanma fırsatı sunuyor. Yaz Tarifesi kapsamında Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisi’nde 24 ay vadede yüzde 1,09, 25 – 48 ay arası vadede yüzde 1,12 aylık faiz oranıyla kullandırılıyor. Halkbank, Yaz Tarifesi’nden yararlanan müşterilerine kredi taksitlerini 2 ay erteleme fırsatı da veriyor.

Yaz Tarifesi’nde NakitPuan hediye

Yeni kampanyayı değerlendiren Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, amaçlarının müşterilerinin rahat bir yaz geçirmesini sağlamak olduğunun altını çizerek, “Tatil planlarıyla birlikte masrafların arttığı bu mevsimde Bankamız, yaz tarifesindeki tüketici kredilerinde düşük faiz ve uzun vade seçeneklerini bir araya getirerek müşterilerine keyifli bir yaz geçirme imkanı veriyor. Bu kampanyamızın 2010 yaz döneminde müşterilerimizin bütçelerini rahatlatacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni kampanyalarla bireysel kredilerde avantajlı fırsatlar sunan banka olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kampanyadan faydalananlar HalkCard Advantage kredi kartlarına hediye NakitPuan kazanma fırsatı da yakalıyor. Halkbank’ın Yaz Tarifesi kampanyası için 31 Ağustos’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvurulabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu