.Güncel Bilgiler

Halkbank Kira Güvence Sigortasıyla ev sahipleri ve kiracılar teminat altında 2010 Aralık

halk bankası şubeleriHalkbank Kira Güvence Sigortasıyla ev sahipleri ve kiracılar teminat altında 2010 Aralık nedir? Halkbank Kira Güvence Sigortasıyla ev sahipleri ve kiracılar teminat altında 2010 Aralık hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Halkbank, Birlik Sigorta aracılığıyla hizmete sunduğu Kira Güvence Sigortası ile ev sahiplerini ve kiracıları kiranın ödenememesi durumuna karşı güvence altına alıyor. Türkiye’de bir ilk olan Kira Güvence Sigortası, kaza sonucu vefat veya maluliyet, istem dışı işsiz kalma nedeniyle kiracı kirayı ödeyemediğinde aylık kira tutarının yüzde 80’ini 12 ay boyunca karşılıyor.

Türkiye’de yaklaşık 15 milyon hane halkının 3,6 milyonunun kiracı olduğuna dikkat çeken Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Halkbank’ın sunduğu Kira Güvence Sigortası hem ev sahiplerinin hem kiracıların içini rahatlatacak, hayatın kötü sürprizleri karşısındaki mağduriyetlerini önemli oranda azaltacak son derece kapsamlı bir ürün. Türkiye’de ilk defa Halkbank tarafından uygulanan Kira Güvence Sigortası ile ev sahipleri ve kiracıların geleceğini koruma altına alıyoruz” dedi.

18 – 65 yaş arası ev sahipleri adına düzenlenen Kira Güvence Sigortası poliçeleri ferdi kaza, işsizlik ve acil tıbbi gider teminatlarını içeriyor. Ev sahipleri hastanede yatmayı gerektiren acil sağlık problemleriyle karşılaşılaştığında tedavi giderleri de sigorta kapsamında karşılanıyor.

 

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr  adresine başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu