.Güncel Bilgiler

Halkbank İnternet Şubesini kullananlara Led TV, iPad ve notebook kazanma fırsatı

Halkbank İnternet Şubesini kullananlara Led TV, iPad ve notebook kazanma fırsatı nı sunuyor.Bizde  halkbankasının bu fırsatını siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizde yayınladık buyrun.

Halkb ank, internet şubesi kullanıcıları için hediye kampanyası başlattı

Halkbank, internet şubesi kullanıcıları için çekilişli hediye kampanyası başlattı. 01 Ocak – 29 Şubat tarihleri arasında internet şubesinden işlem yapan Halkbank müşterileri Samsung 3D Led TV, Apple iPad 2 ve Sony Vaio notebook kazanma fırsatı yakalayacak. Üstelik kampanya süresince Halkbank İnternet Şubesine ilk defa giriş yaparak işlem gerçekleştiren Halkbank müşterileri 3 ayrı çekiliş hakkına birden sahip olacak. Halkbank, kampanyayla 30 kişiye Samsung 3D Led TV, 40 kişiye Apple iPad 2 ve 50 kişiye Sony Vaio Notebook hediye edecek.

 

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, Halkbank internet şubesi çekiliş kampanyasıyla ilgili değerlendirmesinde İnternet bankacılığı hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparak farklı projeler üretiyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılarken, internet şubesi müşteri adetlerimizi de arttırmak. Halkbank olarak internet şubemizde tüm bankacılık işlemlerini müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimiz bankacılık hizmetlerimizden pratik ve güvenli bir biçimde faydalanırken bunun karşılığında herhangi bir maliyete katlanmak zorunda kalmıyorlar. Çekilişli kampanyamızla hem internet şubesi kullanımını teşvik etmeyi hem de müşterilerimizin daha kazançlı çıkmasını hedefledik” dedi.

 

Milli Piyango İdaresi’nin izniyle düzenlenen kampanyada, hediye kazanan Halkbank internet şubesi kullanıcıları 12 Mart 2012 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Hediyelerin teslimi ise Mart ve Nisan aylarında yapılacak.

 

 Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu