.Güncel Bilgiler

Halkbank internet şubesinden Sıfır Faiz

Halkbank internet şubesinden Sıfır Faiz nedir? Halkbank internet şubesinden eft ve havale ücreti kesilmiyor,Halkbank internet şubesinden Sıfır Faiz hakkında detaylar aşağıdadır.

Halkbank İnternet Şubesi’nde her türlü bankacılık işlemleri zaman harcamadan ve kolayca! Üstelik ÜCRETSİZ.
Halkbank’ın hayatınızı kolaylaştırmak adına sizler için sunduğu Halkbank İnternet Şubesi ile evinizde veya ofisinizde bilgisayarınızı kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesi’nde alıştığınız gibi, EFT, havale dahil her türlü bankacılık işlemleri zaman harcamadan ve kolayca! Üstelik ÜCRETSİZ.

İşlemler sizi her adımda yönlendiriyor. İşleminizi tamamlamadan önce son kontrol her zaman sizde.

Halkbank İnternet Şubesi’nde tüm finansal bilgileriniz tek ekranda!

İnternet Şubesi’ne girdiğinizde tek bir bakışta tüm hesap bilgilerinizi, yatırım ve borçlarınızı ve ödeme bilgilerinizi tek ekranda görebileceksiniz, böylece kişisel nakit akışınızı takip etmeniz çok daha kolay.

İşte tek ekranda görebileceğiniz bölümler ve bilgiler:

Hesaplarım
Kredi Kartlarım
Portföyüm
Kredilerim
Günün haberi (Kampanyalar)
Ajandam
Halkbank’ta Piyasalar
Toplam Varlıklar/Toplam Borçlar

AVantaj:

Halkbank İnternet Şubesi kullanmanın avantajları saymakla bitmez! İşte birkaçı…

Kolay işlemler: Daha önce yapmış olduğunuz EFT işlemlerini kaydedebiliyor ve aynı işlemi daha sonra tekrar yapmak isterseniz bilgileri tekrar girmeden hızlıca gerçekleştiriyorsunuz.

Ajandam: Kendi belirlediğiniz tarih için istediğiniz bilgiyi girebiliyor, İleri tarihli EFT talimatlarınızı, repo, vadeli hesap geri dönüş, talimatlı ödeme bilgilerini otomatik olarak bu bölümde görüyorsunuz. Tüm bilgileriniz tarih, saat, tutar, borç/alacak ve tekrarlanma sıklığı ayrıntıları ile listeden görüntülüyor ve ek olarak, size ait vadesi geçen işlem bilgilerinize de bu bölümden ulaşıyorsunuz.

Günün haberi: Sadece size özel ihtiyaçlara ve beklentilerinize uygun olarak Halkbank’ın sunduğu yenilikler ve fırsatlara buradan ulaşıyor ve kolayca başvurabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu