.Güncel Bilgiler

Halkbank Güngörene özel Günkartı hizmete sundu Nisan 2011

Halkbank Güngörene özel Günkartı hizmete sundu Nisan 2011 nedir? Halkbank Güngörene özel Günkartı hizmete sundu Nisan 2011 ? Halkbank Güngörene özel Günkartı hizmete sundu Nisan 2011 hakkında ayrınılar aşağıdadır buyrun Güngören Belediyesi ve Halkbank işbirliğiyle Güngören ilçesi sakinlerinin hizmetine sunulan Günkart, vergi ödemesinden alışverişe pek çok alanda kullanılabilecek. Anlaşmalı işyerlerinde ve belediye tesislerinde özel indirim fırsatı da sağlayan Günkart ilçeye özel uygulamalarıyla diğer şehir kart projelerinden ayrılıyor.

Güngören Belediyesi ve Halkbank Güngören ilçesi sakinlerine yönelik özel uygulamalar içeren Günkart’ı hizmete sundu. Güngörenliler emlak, çevre, temizlik ve ilan-reklam dahil tüm vergilerini Günkart ile düzenli takip edip otomatik ödeme talimatı sayesinde komisyonsuz ödeme yapabilecekler. İlçedeki anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerde de ekstra indirim fırsatı yakalayacaklar. Güngören Belediyesi tesislerindeki harcamalarında yüzde 20 indirimden faydalanabilen Günkart kullanıcıları, HalkCard Advantage’ın KGS özelliği ile taksit, indirim, nakit puan, kampanya ve diğer bütün avantajlarından da yararlanabilecekler.

Güngören Belediye Başkanı Ş. Yücel Karaman Günkart’la ilçe sakinlerinin hem bütçesine hem de yaşam kalitesine artı değer kattıklarını belirterek şöyle konuştu:

“Projenin hayata geçmesiyle birlikte belediye açısından vergilerle ilgili takipler kolaylaşırken vatandaşın da tecil, gecikme faizi gibi sorunları otomatik ödeme yoluyla ortadan kalkacak. Kayıtlı 140 bin vergi mükellefimizin %85’ni oluşturan bireysel mükellefler belediyemizin tahsilat veznelerinden belediyeye olan borçlarını vade farkı oluşmadan taksitle ödeyebilecekler. Güngören’de yaşayan herkese ayrıcalıklı avantajlar sağlayan Günkart’ı vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”

Günkart’ın şehir kart uygulamaları arasında ilçeye özel bir proje olarak farklılık gösterdiğine dikkat çeken Halkbank Kartlı Ödeme Sistemleri Daire Başkanı Kamil Köse şunları ifade etti:

“Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerle ödeme sistemlerinde tartışılmaz bir teknolojik liderliğe sahibiz. Bütün ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek üzere şekillendiriyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz Günkart sayesinde Güngören sakinlerinin hayatını kolaylaştırırken ekstra indirim fırsatlarıyla da bütçelerini rahatlatacağız.”

Kredi kartı alabilme kriterlerini taşıyan Güngörenlilerin yanı sıra iş, alışveriş ve benzer nedenlerle ilçe ile bağlantısı olan herkes Günkart’a sahip olabilecek. Bireysel müşteriler, Halkbank’ın Güngören ve Merter şubeleri ile Güngören Belediye Başkanlığı’ndaki tahsilat veznelerinden Günkart için başvuru yapabilecekler. Günkart ile ilgili detaylı bilgiyi 444 0 400 Halkbank Dialog hattından alabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu