Bayram Kredisi

Halkbank geleneksel Erken Gelen Bayram Kredisi 2012

 

Halkbank geleneksel Erken Gelen Bayram Kredisi 2012 nedir? Halkbank geleneksel Erken Gelen Bayram Kredisi 2012den nasıl faydalanabilirsiniz.Halkbank geleneksel Erken Gelen Bayram Kredisi 2012 hakkında tüm detaylar aşağıdadır.

Dosya masrafı alınmayan kampanyada 5 bin TL tutarındaki kredinin taksiti aylık sadece 129 TL ve vade süresince taksitler değişmiyor. 15.000 TL’ye kadar, 60 aya varan vade seçenekleri ile sunulan kampanyada müşteriler ilk taksitlerini dilerlerse 2 aya kadar erteleyebiliyorlar. Her bütçeye uygun kredi fırsatlarına sahip kampanyadan yararlanmak için 24 Ağustos’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvuru yapılabiliyor. Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu şunları ifade etti: “Amacımız, bayram harcamalarının hane bütçelerini etkilemesini engellemek, küçük taksitlerle vatandaşlarımızın nakit ihtiyacını karşılamak. Kredimizi dosya masrafsız kullandırmakla kalmıyor, aynı zamanda talebe ve gelir durumuna göre kişiye özel geri ödeme planları da hazırlıyoruz. Erken Gelen Bayram Kredisi sayesinde herkesin bayram coşkusunu sıkıntı çekmeden yaşayabilmesini istiyoruz

Sabit 129 TL taksitli Bayrama özel krediniz Halkbank’ta! Üstelik dosya masrafı yok! Vade süresince taksit artışı yok!

 Bayram öncesinde siz müşterilerimize ayda sadece 129 TL taksitle, 60 ay vadeli, 5.000 TL kredi fırsatı sunuyoruz.
 
60 aya varan vadelerde, 15.000 TL’ye nakit ihtiyaçlarınız için Erken Gelen Bayram Kredinizi hemen alın, Bayramı kutlamaya herkesten önce başlayın.
 
Dilerseniz ilk taksitinizi 2 ay erteleyerek, kredinizi şimdi alıp ödemelerine Ekim’de başlayabilirsiniz(*)
 
15.000 TL üzerindeki ihtiyaçlarınız için avantajlı Yaz Tarifesi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 

 

Kredi Tutarı
Vade
 
Aylık Faiz Oranı
 
Dosya Ücreti
 
Hayat Sigortası
 
Aylık Maliyet Oranı
 
Yıllık Maliyet Oranı
Aylık Taksit
5.000 TL
60 ay
%1,29
0 TL
12,50 TL
%1,56
%18,69
128,54 TL
15.000 TL
60 ay
%1,29
0 TL
37,50 TL
%1,56
%18,69
385,62 TL

Aylık ve yıllık maliyet oranları faiz, dosya ücreti, sigorta ve vergileri kapsamaktadır. Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Hayat sigortası bedeli bir yıllık ve 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir.

 

Bayrama özel Erken Gelen Bayram Kredisinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.
 
(*)Kredinin ertelemeli kullanılması durumunda, ertelemeden kaynaklı oluşacak faiz ilk taksitte tahsil edilecektir.
 
Banka, belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu