Banka Kredileri

Halkbank bireysel kredilerde yeniden faiz indirdi

Halkbank bireysel kredilerde yeniden faiz indirdi buyrun ayrıntılar aşağıdadır detayları incelemek için başlığa tıklayınız 

Dost Kredi ve Yaz Tarifesi kampanyalarında faiz indirimine giderek aylık faiz oranını yüzde 1’in altına çeken Halkbank, bireysel kredilerde en avantajlı koşulları sunan banka oldu. Kampanya kapsamında masrafsız kullandırılan Dost Kredi’nin aylık faiz oranı yüzde 0,92’den, konut kredilerinin aylık faiz oranı ise yüzde 0,78’den başlıyor. Halkbank, Yaz Tarifesi kampanyası kapsamında kredi kullanan tüm müşterilerinin kredi kartına 50 TL nakit puan da hediye ediyor.

Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarını avantajlı koşullarla Halkbank’a taşıma fırsatı sunan Dost Kredi’nin aylık faiz oranı tüketici kredilerinde 24 ay vade için  yüzde 0,92, 48 ay vade için  yüzde 0,95, 60 ay vade için yüzde 0,98 olarak belirlenirken masrafsız kullandırılan konut kredilerinde aylık faiz oranı 60 ay vade için yüzde 0,85’e, 120 ay vade için yüzde 0,89’a indirildi.

Faiz indirimini değerlendiren Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Global finans krizini yönetmedeki başarısıyla gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerden ayrışan Türkiye, bugünkü ekonomik performansıyla geleceğe yönelik iyimser beklentileri güçlendiriyor. Halkbank olarak global kredi krizi boyunca ülkemizin geleceğine güven duyan stratejimizi bugün de sürdürüyor, bu olumlu bakış açımızı müşterilerimize uygun kredi koşullarıyla yansıtmaya devam ediyoruz” dedi.

Konut kredisinde aylık faiz yüzde 0,78’e düştü

Halkbank’ın Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisini kapsayan Yaz Tarifesi kampanyasının aylık faiz oranı 24 ay vadede yüzde 1,09’dan yüzde 0,92’ye, 48 ay vadede yüzde 1,12’den yüzde 0,95’e düşerken 60 ay vadede yüzde 0,98 olarak belirlendi. Konut kredilerini de Yaz Tarifesi kampanyasına dahil eden Halkbank, 24 ayda yüzde 0,78, 60 ayda yüzde 0,83, 84 ayda yüzde 0,85 ve 120 ayda yüzde 0,88 aylık faiz oranı fırsatı sunuyor. Halkbank, Yaz Tarifesi kampanyası kapsamında kredi kullanan tüm müşterilerinin kredi kartına 50 TL nakit puan hediye ediyor.

Halkbank talep eden müşterilerine taksit erteleme, mola verme, artan taksitli, azalan taksitli ödeme seçenekleri ile farklı alternatifler sunuyor. Faiz indirimindeki Dost Kredi ve Yaz Tarifesi kampanyalarından yararlanmak isteyenler tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor. Müşteriler ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr ve www.halkbankevim.com.tr adreslerini ziyaret edip 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog hattını arayabiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu