.Güncel Bilgiler

Halkbank 73. yaşını hediyeli Halk Günü Kredisiyle kutluyor 12 Mayıs 2011

Halkbank 73. yaşını hediyeli Halk Günü Kredisiyle kutluyor 12 Mayıs 2011 nedir? Halkbank 73. yaşını hediyeli Halk Günü Kredisiyle kutluyor 12 Mayıs 2011? Halkbank 73. yaşını hediyeli Halk Günü Kredisiyle kutluyor 12 Mayıs 2011 hakkında detaylar aşağıdadır buyrun

Halkbank 73. yaşını hediyeli Halk Günü Kredisi’yle kutluyor

Halkbank, kuruluş yıldönümlerinde hizmete sunduğu Halk Günü Kredisi geleneğini 73. yaşında da sürdürüyor. Kampanya kapsamında aylık faiz oranı yüzde 0,73’ten başlayan tüketici kredisinden kullananlar 1 yıllık ferdi kaza, acil sağlık ve işsizlik sigortasına ücretsiz sahip oluyor. Aylık faiz oranı yüzde 0,83’ten başlayan konut kredisi ya da konut transfer kredisi kullananlara check-up hediye ediliyor. Halkbank, kampanya süresince müşterilerine tüketici ve konut transfer kredilerini masrafsız kullanma fırsatı da sunuyor.

Halkbank, kuruluşunun 73. yıldönümünde Halk Günü Kredisi geleneğini devam ettiriyor. Kampanya kapsamında tüketici kredisi aylık faiz oranı 5 bin TL için 1–12 ay arası vadede yüzde 0,73, 13–24 ay arası vadede yüzde 0,89 oluyor. Masrafsız kullandırılan 10 bin TL’lik tüketici kredisine 1 – 24 ay arası vadede yüzde 1,05, 25 – 60 ay arası vadede yüzde 1,07 aylık faiz oranı uygulanıyor. Kampanya kapsamında konut kredisinin aylık faiz oranı 36 ay vadede yüzde 0,83, konut transfer kredisinin aylık faiz oranı 60 ay vadede yüzde 0,87’den başlıyor.

Halk Günü Kredisi’nin Halkbank’ın 5 yıllık geleneği olduğunun altını çizen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, kampanyayla ilgili şunları söyledi:

“Bankamızın 73. kuruluş yıldönümünde, bugünlere gelmemizde bize destek veren Türk halkına, avantajlı kredi imkânı sağlayarak onlara olan borcumuzu bir nebze olsun ödemek istedik. Piyasa ortalamasına göre düşük bir faiz oranıyla hizmete sunduğumuz Halk Günü Kredisi’ni, sigorta ve check-up hediyesiyle daha cazip hale getirerek Halkbank farkını ortaya koymayı amaçladık. Kuruluş yıldönümümüze özel bu kampanyayla hem Türk halkının bireysel ihtiyaçlarına çözüm oluşturacağımıza hem de müşteri portföyümüze önemli katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Halk Günü Kredisi geleneğini daha uzun yıllar sürdürmeyi planlıyoruz.”

Halkbank, Halk Günü kampanyası kapsamında tüketici kredisi kullanan müşterilerine ferdi kaza, acil sağlık ve işsizlik teminatlarını içeren 1 yıllık sigorta hediye ediyor. Konut kredisi ve konut transfer kredisi kullananlar ise ücretsiz check-up kazanıyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenler 2 Mayıs – 3 Haziran 2011 tarihleri arasında tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu