Banka Kredileri

Halkbank 2 ay taksit ertelemeli Öğretmenler Günü Kredisi 2010

halk bankası şubeleriHalkbank 2 ay taksit ertelemeli Öğretmenler Günü Kredisi 2010 nedir? Halkbank 2 ay taksit ertelemeli Öğretmenler Günü Kredisi 2010 hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun
Halkbank, 24 Kasım’a özel ürünü Öğretmenler Günü Kredisi’ni 60 ay vade ve yüzde 0,87’den başlayan aylık faiz oranıyla hizmete sundu. Halkbank, öğretmenler ve öğretim üyelerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında kredi kullanan herkese ilk taksiti 2 ay erteleme imkanı sunuyor.

Halkbank, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla geleneksel Öğretmenler Günü Kredisi kampanyasını başlattı. Üst limiti 20 bin TL olan kredi iki farklı ödeme seçeneğiyle kullandırılıyor. 60 ay vadeli kredinin aylık faiz oranı yüzde 0,87’den başlarken masrafsız seçenekte aylık faiz oranı yüzde 0,92 oluyor. Halkbank kredinin ilk taksitini 2 ay erteleme fırsatı da sunuyor. Krediden tüm öğretmenler ve öğretim üyeleri kefilsiz yararlanabiliyor.

Öğretmenler Günü Kredisi’yle ülkenin geleceğini şekillendirecek genç nesilleri yetiştiren öğretmenlerin ihtiyaçlarına çözüm oluşturmayı amaçladıklarının belirten Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Dördüncü kez hizmete sunduğumuz Öğretmenler Günü Kredimiz artık geleneksel hale geldi. Bu kampanyayı, dünyadaki en kutsal mesleklerden birini icra eden öğretmenlerimize bankamızın Öğretmenler Günü hediyesi olarak görüyoruz. Kampanya kapsamında öğretmenlerimize TL, USD ve EUR vadeli mevduatta cazip faiz oranları uygulayarak tasarruflarını en verimli şekilde değerlendirmelerine de olanak sağlıyoruz” dedi.

Öğretmenler Günü Kredisi ve Mevduat kampanyasından yararlanmak isteyenler 17 Aralık 2010’a kadar tüm Halkbank şubelerine başvurabiliyor. Kampanya kapsamında kamu-özel ayrımı yapılmaksızın anaokulu, kreş, ilk ve orta dereceli okullar, askeri okullar, polis okulları, dershaneler vb. her türlü eğitim kurumunda görev yapan öğretmenler, üniversite ve dengi yüksekokullardaki öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm idari birimler ile il/ilçe milli eğitim müdürlüklerindeki öğretmen ve öğretim görevlilerine kredi imkanı sağlanıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.halkbank.com.tr adresine başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu