.Güncel Bilgiler

Halk Bankası ödeme Kanalları

Halk Bankası ödeme Kanalları nelerdir? Halk Bankası ödeme Kanalları hakınd aayrıntıları sitemiz internetbankasi.or d yayınladık buyrun 

Otomatik Ödeme
HalkCard Advantage borcunuzun ister tamamının ister asgari ödeme tutarının her ay otomatik olarak vadesiz hesabınızdan ödenmesini talep edin; bir defaya mahsus olmak üzere 2,5 TL Advantage NakitPuan kazanın!

Otomatik Ödeme Talimatı Verebileceğiniz Kanallar:

  • Halkbank Şubeleri,
  • 444 0 400 Halkbank Dialog,
  • Halkbank İnternet Şubesi’nde Kredi Kartları/Otomatik Ödeme Talimatı ekranını kullanarak, Otomatik Ödeme Talimatı talebinde bulunabilirsiniz.
Online PTT Şubeleri’nden
HalkCard Advantage borcunuzu artık online PTT Şubeleri’nden de ödeyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın online PTT Şubesi‘ni öğrenmek.
 
Karta ilişkin ödemelerinizi on-line PTT şubeleri aracılığı ile yapmanız durumunda alınacak ücret işlem başına 2,00 TL dir. 
 

 

Halkbank Bank24
7 gün/24 saat, beklemeksizin…
Halkbank Bank24’leri kullanılarak vadesiz hesaptan ya da nakit yatırmak suretiyle HalkCard Advantage ödemenizi yapabilirsiniz.
Vadesiz hesaptan virman suretiyle kredi kartı ödemesi yapılabilmesi için Halkbank’ta kullanmakta olduğunuz vadesiz hesabınızı HalkCard Advantage ‘nıza bağlatmanız gerekmektedir. Bunun için herhangi bir Halkbank Şubesi’ne ya da 444 0 400 Halkbank Dialog’a başvurmanız yeterlidir.
Nakit Çek/Yatır amblemi bulunan Bank24’lerden yapacağınız tutar anında, diğer Bank24’lerden yapacağınız ödeme tutarı ise bir iş günü sonra HalkCard Advantage hesabınıza yansıtılmaktadır.
Halkbank Bank24 adreslerini öğrenmek için tıklayınız…
444 0 400 Halkbank Dialog
HalkCard Advantage ödemelerinizi günün her saati 444 0 400 Halkbank Dialog’u arayarak yapabilirsiniz.
Halkbank İnternet Şubesi
İnternete bağlanabildiğiniz her yerden, Halkbank İnternet Şubesi ile HalkCard Advantage ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.
Halkbank TV Bankacılığı

Halkbank İnternet Şubesi üyesi olmanız durumunda, İnternet Şubesi üyeliği için kullandığınız şifreyi ile Digitürk 510 numaralı kanaldan HalkCard Advantage ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Halkbank Şubeleri
HalkCard Advantage ödemelerinizi tüm Halkbank Şubeleri‘nden yapabilirsiniz.
Tüm Bankalardan EFT
HalkCard Advantage borcunuzu, tüm bankalardan, Banka Adı ve Kodu: Türkiye Halk Bankası A.Ş. 0012, Şube Adı ve Kodu: Kredi Kartları Merkezi – 09916’ya EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
Not: 444 0 400 Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi ve Halkbank TV Bankacılığı kanalları ile ödeme yapabilmek için gecikmeden herhangi bir Halkbank Şubesine uğrayarak, Halkbank Dialog ve/veya Halkbank İnternet Şubesi’ne üye olmanız ve ilgili kanal şifrelerini almanız gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu