Emeklilik ve Sigorta

Halk Bankası Birlik Yaşam Sigortası

Halk Bankası Birlik Yaşam Sigortası hakkıdna ayrıntıları sitemiz internetbankasi.org de yayınladık buyrun

Birlik Yaşam Sigortası’nın ne olduğunu ve neleri kapsadığını biliyor muydunuz?
Geleceğinizi güvenceye almanız, mutlu, huzurlu bir yaşlılık dönemi geçirmeniz ve sevdiklerinize daha iyi yarınlar bırakabilmeniz için BİRLİK HAYAT’ın size sunduğu bir hayat sigortasıdır.
Birlik Yaşam Sigortası’na giriş için aranan koşullar nelerdir?
Gelecek günlerinin maddi sorunlarla karşılaşmadan huzur içinde geçmesini düşünen, ciddi bir sağlık problemi olmayan, 18-65 yaş arasındaki herkes, BİRLİK YAŞAM SİGORTASI’na katılabilir.
Prim Ödeme Şekli
Yasa gereği sigorta süresi en az 10 yıldır. 10-30 arasında dilediğiniz bir süreyi seçebilirsiniz. (Ancak sigorta süresi 75 yaşı geçmez).
BİRLİK YAŞAM SİGORTASI, uzun vadede yüksek gelir sağlayan bir tasarruf aracı olduğu için, uzun süre sigortalı kalmanız, uyguladığımız günlük kar payı sistemi ile sigorta süreniz sonunda yüksek getiri elde etmenizi sağlayacaktır.
Birlik Yaşam Sigortası’nın size sunduğu teminatlar nelerdir?
Bu sigortanın temel teminatları; yıllık primlerinizin en az 5 katı, en fazla 50 katı olarak seçilen VEFAT TEMİNATI ile sigorta süresinin sonundaki BİRİKİM TEMİNATI’ndan oluşur.
Vefat Teminatı: Sigorta süresi içinde sigortalı hayatını kaybederse, menfaattarlarına, ödediği primin katına göre belirlediği vefat tazminatına, birikim tutarı ve birikmiş kar payları ayrıca ilave edilerek ödenir.
Birikim Teminatı: Sigorta süresi sonunda isterseniz toplu para, isterseniz ömür boyu her yıl artan aylık veya üç aylık gelir ya da belirleyeceğiniz bir süre (örneğin 10 veya 15 yıl) boyunca, aylık veya üç aylık gelir alma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.
Ayrıca, sigorta teminatlarınızı isteğe bağlı olarak alacağınız ek teminatlarla kaza sonucu Vefat, Sakatlık Teminatı ve Hastalık Sonucu Sakatlık Teminatları ile daha da genişletebilirsiniz.
Başvuru için
Size en yakın Halkbank Şubesi’ne başvurabilirsiniz, detaylı bilgi için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu