.Güncel Bilgiler

Go Garanti

Go Garanti nedir? Go Garantiden nasıl faydalanılır? Go Garanti hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

GoGaranti, LOGO KOBİ Çözümleri olan Tiger2 ve GO ile Garanti Bankası bankacılık uygulamaları arasında entegre çalışarak yapılan,bankacılık işlemlerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesini sağlayan yenilikçi ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Özellikleri nelerdir?

  • LOGO Tiger2 ve GO paketleri içindeki Garanti Penceresiyle, Garanti Bankası’ndaki hesaplarınız ile ilgili işlemlere güvenli online erişim sağlayabilirsiniz.
  • Bu paketleri kullanmanız durumunda LOGO’dan Garanti’ye, Garanti’den LOGO çözüm paketlerine gerçek ve eş zamanlı veri akışı ile işlem otomasyonu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Muhasebeleşecek işlemlere ilişkin verileri sadece bir kez girmeniz yeterlidir. Bu da size, operasyonel iş yükünüzü azaltarak zaman kazandırır.
  • LOGO Çözüm paketi kullanıyosanız aynı ekran üzerinden GoGaranti penceresi sayesinde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl kullanıcı olurum?

LOGO Çözüm paketlerinden Tiger2 ya da Go kullanıyorsanız tek yapmanız gereken bayiiniz ile görüşüp GoGaranti uyumlu bir versiyon kullandığınızdan emin olmak ve şubenize başvurarak aynı gün içinde yetki tanımlama ve şifre alma işlemlerinizi tamamlamak. Böylece GoGaranti’nin sunduğu kolaylıklardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Henüz işyerinizde LOGO çözüm paketlerinden birini kullanmaya başlamadıysanız en yakın LOGO bayiine başvurarak ürünlerle ilgili bilgi alabilir, Garanti’den hesap açtırarak GoGaranti’yi kullanmaya başlayabilirsiniz.

GoGaranti’ye başvurmak için hemen tıklayın.

GoGaranti ürün sunumu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu