Konut Kredisi

Genç Profesyonellere Mortgage Paketi Akbanktan

Genç Profesyonellere Mortgage Paketi Akbanktan 2010 nedir? Genç Profesyonellere Mortgage Paketi Akbanktan hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun
Genç profesyonellere yönelik çok özel mortgage paketi:
Kariyerinizin başlangıcındaysanız, Genç Profesyonellere Mortgage tam size göre. Aşağıda size özel hazırladığımız tekliflerden birini seçebilir, dosya masrafı ve kredi ile ilgili diğer masraflarınızı da konut krediniz ile aynı vade ve faiz oranları ile kredilendirebilirsiniz.
Taksitleriniz maaşınız paralelinde artsın…
Ödemelerinize düşük taksitlerle başlayın, rahat rahat ev sahibi olun..
Mortgage taksitlerinizi maaş artış beklentinize göre oluşturabilir, henüz kariyerinizin başlangıcındayken bir ev sahibi olabilirsiniz…
Yeni eviniz tamamlanana kadar taksitleriniz düşük olsun…
Yapımı devam eden konut projelerinden ev alırken yüksek tutarlı taksit ödemelerinize, proje tamamlandıktan sonra başlayabilir, oturduğunuz evin kira ödemelerini rahatlıkla yapılabilirsiniz. Üstelik, düşük taksit ödeme seçeneği, proje bitiş tarihine bağlı olarak iki yıla kadar uzayabilir.
Evinizi şimdi alın, mortgage taksit ödemelerinize 3 ay sonra başlayın…
Yeni eviniz için harcamalarınızı rahat rahat yapın..
Ev değerinin tamamı kadar konut kredisi kullanın…
Hayalinizdeki evi bulduysanız ancak peşinatını henüz biriktiremediyseniz, Genç Profesyonellere Mortgage tam size göre. Size ya da yakınlarınızdan birine ait ikinci bir gayrimenkul ipoteği ile, satın almak istediğiniz evin değerinin tamamı kadar kredi kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Akbank güzel bir kampanyadan bahsetmiş teşekkür ederiz ama ben yinede diğer banka kredilerinide araştırmanızı tavsiye ederim fazla bilgi göz çıkarmaz ya, ülkemizde bir çok banka kredilerini kıyaslayan web siteleri bulunmaktadır bunların biri; http://www.hürriyetkiyasla.com/ sitesi tüm bankaların morgage/konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredilerini karşılaştırıyor ve size uygun olan banka kredisini faiz oranını, geri ödeme toplam fiyatını hakkında ücretsiz online hizmet veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu