.Güncel Bilgiler

Garantili otomatik Fatura

Garantili otomatik Fatura nedir? Garantili otomatik Faturadan nasıl faydalanılır buyrun sizler için sitemizde yayınladık Faturanızı Ödemeyi Garantiliyoruz

Faturalarınızın ödeme tarihlerini unutuyorsanız, Garanti’ye otomatik ödeme talimatı vermeniz yeter. Elektrik, su, doğal gaz, telefon, cep telefonu, Kablo TV, Dijital TV gibi faturalarınızın ödeme tarihlerini Garanti sizin yerinize takip eder. Böylece uzun kuyruklarda beklemenize, faturalarınızın ödeme tarihlerini takip etmenize gerek kalmaz. Üstelik Avans Hesap sayesinde hesabınızda para olmasa bile faturalarınız ödenir. Otomatik ödemede bir aksilik olursa, gecikme faizini de Garanti öder.*

İnternet Şubesi Ödemeler menüsü Fatura adımından ya da Garanti şubelerinden otomatik ödeme talimatı verebilir, Başvurular menüsünden Avans Hesap başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hemen İnternet/Cep Şubesi veya Alo Garanti şifrenizi almak ister misiniz?

Henüz Garanti’de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

*Bankamızdan kaynaklanan, bakiye yetersizliği dışında bir nedenle faturanızın ödenmesinde aksaklık olması durumunda gecikmeden kaynaklanan cezalar tarafımızdan ödenecektir.

 

Özellikler:

  • Hesabınızda bakiye yeterliyse hesabınızdan, hesabınızda bakiye yeterli değilse Avans Hesap limitinizden fatura ödemelerinizi otomatik olarak yapabilirsiniz. Avans Hesabı’nız varsa, hesabınızda para olmasa da fatura, taksit ve kira ödemeleriniz için hazır kredi limitiniz var demektir. Limitiniz dolmuşsa kredi kartınızın nakit avans limitinden ödemeleriniz otomatik olarak yapılır. Hesabınıza para yatırdığınızda krediniz otomatik olarak kapanır ve sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.
  • Tüm faturalarınızı kredi kartınızdan otomatik olarak ödeyebilir, Bonus/MR kazanabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi’nden Garanti Hatırlat tanımladığınızda hesabınızda para olmadığı için ödenmeyen otomatik faturalarınızı kısa mesaj ya da e-mail ile anında öğrenebilirsiniz.
  • Nüfus cüzdanı, gelir belgeniz ve otomatiğe bağlatacağınız fatura ile şubelerimizden talimat verebilirsiniz.
  • Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlar için kredi kartından yapılacak otomatik ödeme işlemlerinden ödeme 0-100TL aralığında ise 1TL, 100TL’nin üzerinde ise ödeme tutarının %1,25’i oranında komisyon tahsilatı yapılır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu