.Güncel Bilgiler

Garantiden Emekli Maaş Ödemeleri

Garantiden Emekli Maaş Ödemeleri hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun.

Emekliler artık maaşlarını Garanti’den kolayca alıyor, emekliliğin keyfini çıkarıyor!

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığından emekli olup maaşını Garanti’den alan emeklilere birbirinden cazip avantajlar Garanti’de!

Garanti’nin 900’ü aşkın şubesinden ve 3.000’i aşkın Paramatik’inden emekli maaşınızı kolayca çekmeniz için PTT’lerden alacağınız E-devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr ‘den banka değişikliği yapabilir ya da şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Özellikler:

Emekli maaşınızı Garanti’den almanız durumda aşağıdaki avantajlardan ek işlem yapmadan faydalanabilirsiniz;

  • 200 TL’ye varan bonus: Emekli Bonus kartınıza yüklenecek 75 TL hoş geldin bonusuna ilave olarak; kartın ilk yılında tüm marketlerde aylık 25 TL’ye, yıllık 125 TL’ye kadar her ay %8,3 bonus kazanabilir, 12 ay harcama yaptığınızda 1 aylık market harcamasını bedavaya getirebilirsiniz! Ayrıca diğer harcamalarınızdan bonus kazanmaya devam edersiniz. Emekli Bonus’a tüm şubelerimizden başvurabilirsiniz.
  • Mevduata milyoner faizi: Yatırım yapmayı ve bir köşede para biriktirmeyi düşünüyorsanız Garanti’de Vadeli Hesap açabilir, ister TL ister döviz, her türlü mevduatınıza milyoner faizi* alabilirsiniz.
  • İndirimli krediler: Garanti emeklilere özel indirimli faiz oranlarıyla gelir belgesiz destek, oto ve mortgage kredileri imkânı sunar. Dahası maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için taksitleri 3 ayda 1 ödenen kredi** seçeneği de var. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Tek tuşla para çekme: ATM’lerde emekliler için hazırlanan özel menü ile bakiyenizin tamamını tek tuşla kuruşu kuruşuna çekilebilirsiniz.
  • Maaşınız yattığı anda hesabınız para kazanmaya başlar. ELMA Hesabı sizin yerinize otomatik olarak fon alır, para çekerken ya da otomatik ödemeleriniz yapılırken fon bozar. Avans Hesap limitinizi kullanarak maaş gününüzü beklemeden para çeker, ödemelerinizi yapar veya otomatik ödemelerinizin aksamamasını sağlarsınız.
  • Böylece hesabınızda para yokken kullanabileceğiniz avansınız olduğu gibi, hesabınızda para olduğunda da fon getirisi elde etmiş olursunuz.
  • Avans Hesap ile kredi masrafı olmadan, sadece kullandığınız tutar ve süre için faiz ödersiniz. Örneğin Avans Hesap ile 100 TL kullandığınız takdirde bunun için günde sadece 20 kuruş ödersiniz.
  • Emekli Bonus kartınızla bahçecilik, fotoğrafçılık, resim, ahşap boyama, takı tasarım ve seramik gibi çeşitli hobi kulüplerinde %30’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.
  • Maaş hesabınız için hesap işletim ücreti ödemezsiniz.
  • Şubelerimizde müşteri temsilcilerinden beklemeden öncelikli hizmet alabilirsiniz.

*Maaşını Garanti’den alan emekliler, Vadeli TL Hesabı açtıklarında, vadeli mevduat tutarına bağlı olmaksızın 500.000 TL , Euro, USD ve üzeri için geçerli tabela faiz oranından faydalanabilirler. Emekli maaşı dışındaki gelirler için gelir belgesi istenebilir.
** 3 ayda 1 ödemeli kredi, maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri için geçerli olup kredi başvurularında 62 üst yaş sınırı uygulanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu