.Güncel Bilgiler

Garanti Cep Şubesi

Garanti Cep Şubesi nedir? Garanti Cep Şubesi? Garanti Cep Şubesi hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Artık her zaman, her yerden cep telefonunuzu kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. wap.garanti.com.tr adresinden kolayca Cep Şubesi’ne girebilir, Havale, EFT, fatura ödemeleri, hisse senedi alış-satışına kadar birçok bankacılık işleminizi şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Böylece, hem zamandan kazanırsınız, hem de Garanti güvenliğiyle içiniz her zamanki gibi rahat olur. Üstelik Cep Şubesi’nde tüm işlemler ücretsiz.*

Dilerseniz Cep Şubesi’nin iPhone’a özel tasarımıyla da, bankacılık işlemlerinizi cep telefonunuzun ekranına dokunarak daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Cep Şubesi iPhone özel tasarımıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Cep Şubesi ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

Hemen İnternet/Cep Şubesi veya Alo Garanti şifrenizi almak ister misiniz?

*Cep Şubesi’nde hisse senedi, nakit avans ve ‘Geç EFT’ işlemlerinize uygulanacak komisyon oranı İnternet Şubesi ile aynıdır. wap.garanti.com.tr’ye bağlantı Turkcell, Avea ve Vodafone  hat sahiplerine ücretsizdir.

Özellikler:

Cep Şubesi ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapmanın kolaylığını yaşarsınız:

  • Tüm telefonlardan ve tüm operatörlerden Cep Şubesi’ne anında girebilirsiniz.
  • Uygulama indirmek, yüklemek, aktivasyon gibi işlemlere gerek duymazsınız.
  • Wap.garanti.com.tr’de anlık piyasa bilgileri, Reuters haberleri elinizin altında olur.
  • Garanti İnternet Şubesi şifre/parolanızı Cep Şubesi’nde de kullanabilirsiniz.
  • Cep Şubesi’nde yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir.*
  • Cep Şubesi’nde hisse senedi işlemlerinize uygulanacak komisyon oranı Garanti İnternet Şubesi ile aynıdır.

 

*Cep Şubesi’nde hisse senedi, nakit avans ve ‘Geç EFT’ işlemlerinize uygulanacak komisyon oranı İnternet Şubesi ile aynıdır. wap.garanti.com.tr’ye bağlantı Turkcell, Avea ve Vodafone  hat sahiplerine ücretsizdir.

Ücretler:

İşlemler Ücretler
Geç EFT 4 TL
CepBank Para Gönderme 1 TL

 

*Geç EFT günlük işlem limiti 25.000 TL’dir.

**Kredi kartınız ile yapacağınız fatura ödemelerinde 100TL ve altındaki tutarlarda işlem başına 1 TL, 100TL üzerindeki tutarlarda ise tutarın %1,25’i kadar işlem ücreti alınmaktadır.

***Cep Şubesi’nde yapacağınız Hisse Senedi işlemlerinde İnternet Şubesi’nden belirlemiş olduğunuz komisyon modeli geçerli olacaktır.Komisyon modelleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

****Kredi kartınızdan otomatik ödenen Turkcell, Avea, Vodafone, TT-net, Tellcom-Superonline, Biri ADSL ve KKTC Turkcell faturaları için komisyon alınmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular:

“Yardım ve Öneriler” bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük…

wap.garanti.com.tr’deyken kısa mesaj alırsam ya da telefonum çalarsa ne olur?

Kısa mesajı almanız/açmanız veya çağrı almanız/cevaplamanızda telefon özelliklerine bağlı olarak bağlantının sona ermesine veya o sayfayı kaybetmenize neden olabilir.

Detaylı bilgi

Cep Şubesi’nde işlem yapmak istediğim hesabımı ve kredi kartımı göremiyormsam ne yapmalıyım? İşlem yapmak istediğim tutar limitimi aşıyorsa ne yapmalıyım?

Cep Şubesi’nde işlem yapabileceğiniz hesaplarınız İnternet Şubesi’ndekiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz.

Detaylı bilgi

WAP nedir? wap.garanti.com.tr’ye hangi operatörlerden hangi model telefonlarla bağlanabilirim? Yurtdışından da bağlanabilir miyim?

WAP (Wireless Application Protocol) mobil kullanıcıların, kablosuz mobil cihazlar üzerinden internete erişimlerini sağlayan kablosuz iletişim standardıdır.

Detaylı bilgi

Cep Şubesi’nde sadece tanımlı kayıtlarıma havale veya EFT yapabiliyorum, yeni hesaba / isme nasıl para transferi yapabilirim?

Yeni kayıt için veya kayıtlı olmayan işlemleri yapabilmek için wap.garanti.com.tr’ye bankamızda kayıtlı bir cep telefonu numarası ile bağlanmanız gerekmektedir.

Detaylı bilgi

Kaynak: http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/cep_bankaciligi/cepsubesi.page?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu